حمایت رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از توسعه زیرساخت‌های پژوهشی دانشگاه

انتشار محتوا: ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵:۰۰ قبل از ظهر

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با ابراز رضایت از فعالیت‌های صورت گرفته در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، برای توسعه زیرساخت‌های مرتبط با پژوهش در دانشگاه علوم پزشکی گناباد قول مساعد داد.Dr-ebadifar


 

به گزارش وب‌دا، دکتر اصغر عبادی‌فر، در جلسه مشترک با مسئولین و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با ارائه ارزشیابی فعالیت های معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال 1397 آن را مطلوب ارزیابی نمود.
وی همچنین در پاسخ به درخواست دانشگاه مبنی بر حمایت از توسعه زیرساخت‌های پژوهش از جمله آزمایشگاه جامع تحقیقات، مراکز تحقیقاتی و حیوانخانه، قول مساعدت داد.
در ابتدای این جلسه نیز معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در سخنانی با قدردانی از حضور دکتر عبادی فر در گناباد، ضمن معرفی اجمالی دانشگاه، گزارشی از فعالیت های این معاونت در سال 1398 را ارائه نمود.
دکتر شهلا خسروان همچنین گفت: امسال توانستیم رتبه ششم را در بین دانشگاههای همتیپ بدست بیاوریم و کمیته تحقیقات دانشجویی نیز یکی از حوزههای فعال این معاونت بوده که رتبه سوم را از آن خود کرده است.
در ادامه این جلسه نیز تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
بازدید از آزمایشگاه تحقیقاتی دانشگاه، حیوانخانه، هرباریوم، دانشکده‌ها، آزمایشگاه‌های آموزشی، مراکز تحقیقاتی، کتابخانه مرکزی و مرکز رشد و فناوری از دیگر برنامه های سفر یک روزه دکتر عبادی‌فر به گناباد بود.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس