پژوهش یکی از حوزه‌های مهم و تاثیرگذار در مسیر توسعه است

انتشار محتوا: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸:۲۰ قبل از ظهر

رئیس دانشگاه در آیین تکریم و معارفه سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری گفت: پژوهش یکی از حوزه‌های مهم و تاثیرگذار در مسیر توسعه است.

 به گزارش وب‌دا، دکتر جواد باذلی در جمع مدیران و کارشناسان معاونت تحقیقات و فناوری و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه با اشاره به اهمیت حوزه پژوهش گفت: متاسفانه خیلی از اوقات به دلیل محدودیت‌ها و مشکلات مالی، فعالیت‌های پژوهشی مغفول می‌ماند.
وی با قدردانی از زحمات دکتر سجادی در مدت تصدی مسئولیت معاونت تحقیقات و فناوری، گفت: ایشان علاوه بر اخلاق و مدیریت خوب، عملکرد قابل قبول و مثبتی در معاونت تحقیقات و فناوری داشتند.
وی خاطرنشان کرد: گرچه دکتر سجادی به افتخار بازنشستگی نائل آمده است ولی امیدوارم از تجربیات ارزشمند ایشان همچنان بهره مند باشیم.
دکتر باذلی با بیان اینکه در شرایط کنونی، قبول مسئولیت جسارت زیادی می‌طلبد، از خانم دکتر خسروان برای قبول مسئولیت معاونت تحقیقات و فناوری تشکر و اظهار امیدواری کرد که با همکاری همه کارشناسان این معاونت، شاهد استمرار موفقیت‌ها و کسب دستاوردهای خوبی در حوزه تحقیقات باشیم.
دکتر سید علی سجادی معاون سابق تحقیقات و فناوری دانشگاه هم در این مراسم با تشکر از حسن اعتماد دکتر باذلی برای سپردن این مسئولیت به وی و همچنین با قدردانی از همه کارشناسان این معاونت اظهار کرد: نیروی انسانی محور توسعه هر سازمانی است.
وی از همه کارشناسان معاونت تحقیقات و فناوری خواست تا همچون گذشته، با همکاری و همراهی‌شان، خانم دکتر خسروان را در رسیدن به اهداف معاونت تحقیقات و فناوری یاری کنند.
خانم دکتر شهلا خسروان سرپرست جدید معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه هم در این مراسم ضمن قدردانی از حسن اعتماد دکتر باذلی، و همچنین تلاش‌های دکتر سجادی در مدت مسئولیت، اظهار امیدواری کرد که با همکاری همه همکاران معاونت تحقیقات و فناوری، با تلاش مسئولانه و شایسته گام‌های خوبی در تحقق اهداف دانشگاه برداشته شود.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس