مدرسه تابستانی پژوهش می‌تواند در راستای حل مشکلات منطقه گام بردارد

انتشار محتوا: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰:۳۶ قبل از ظهر

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در آیین اختتامیه اولين مدرسه تابستاني پژوهش، اظهار امیدواری کرد که با استفاده از تجارب بدست آمده، بتوان از برگزاری مدارس پژوهش در راستای حل مشکلات منطقه بهره گرفت.

 به گزارش وب‌دا، خانم دكتر شهلا خسروان در اختتامیه این مدرسه پژوهشی که دكتر مسعود امانلو رئيس كميته تحقيقات دانشجويي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي نیز از طریق ویدئوکنفرانس در جریان آن قرار داشت، گفت: تلاش می‌کنیم تا در برنامه هاي آینده معاونت تحقیقات، پژوهش‌ها به صورت تخصصي و با توجه به مشكلات موجود در اين منطقه، بر روی قابليت‌هاي شهرستان از جمله گياهان دارويي انجام شود تا بتوانيم در آينده‌ای نه چندان دور، قابليت پژوهشي بالايي را در اين زمينه كسب كنيم.
وی تصریح کرد: دانشجويان مي‌توانند با برقراري ارتباط و انجام پژوهش در بخش تحقيقات گياهان دارويي مركز رشد و فناوري، توانايي لازم را در جهت رفع مشكلات منطقه کسب نمایند.
سرپرست كميته تحقيقات دانشجويي هم در این مراسم گفت: دانشجويان بعد از برگزاري و كسب آموزش‌های لازم در كارگاه‌هاي برگزار شده، مي‌توانند با تمرين مناسب، آماده انجام طرح‌هاي تحقيقاتي و كارهاي پژوهشي شوند.
خانم دكتر ميترا صالحي یادآور شد: در پايان این مدرسه پژوهشی، ضمن تشكر از مشاركت دانشجويان، نقطه نظرات آنها در جهت هرچه بهتر برگزار شدن اين دوره‌ها جمع‌آوري گرديد.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس