راهکارهای تقویت گردشگری سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت

انتشار محتوا: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰:۲۲ قبل از ظهر

در جلسه مشترک دانشگاه علوم پزشکی و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد، راهکارهای تقویت گردشگری سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 به گزارش وب‌دا، در ابتدای این جلسه که معاون و مدیران معاونت تحقیقات و فناوری و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گناباد و رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد حضور داشتند، گزارشی از مطالعات و فرآیند صورت گرفته ارائه شد.
در این جلسه، موضوع تقویت گردشگری سلامت با توجه به پتانسیل‌های موجود در منطقه و سند چشم‌انداز 1404 مورد تاکید قرار گرفت.
علیرضا شناسایی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد در این جلسه به تبیین برنامه‌های انجام شده در حوزه گردشگری این شهرستان پرداخت و با اشاره به ثبت جهانی قنات قصبه به عنوان اولین اثر ثبت شده خراسان رضوی در یونسکو و همچنین ثبت جهانی نظام تولید زعفران گناباد مبتنی بر آبیاری قنات و ...، ظرفیت‌های موجود در شهرستان گناباد را منحصر بفرد عنوان کرد.
در پایان این جلسه، مقرر شد با هدف تحقق و رونق‌بخشی گردشگری سلامت در شهرستان گناباد، نشست‌های مشترک دیگری با حضور مسئولین، کارشناسان و صاحب نظران این حوزه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شود تا با رسیدن به ساختاری مورد تفاهم و تقسیم وظایف، گام‌های عملی‌تری در جهت تقویت گردشگری سلامت برداشته شود.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس