تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی گناباد

انتشار محتوا: ۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر

همزمان با هفته پژوهش، در مراسمی که در سالن شهید دکتر چمران دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد، از پژوهشگران برتر دانشگاه تجلیل شد.به گزارش وب‌دا، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته پژوهش، این هفته را فرصت مغتنمی برای تعامل بهتر دست اندرکاران حوزه پژوهش دانست و خاطرنشان کرد: گرچه نمی‌توان تحقیق و پژوهش را به روز و ایام خاصی محدود کرد اما هفته پژوهش فرصت مناسبی برای تشریح فعالیت‌ها و دستاوردهای پژوهشی است.
دکتر علی محمدپور، از پژوهش به عنوان مبنای توسعه و تضمین استمرار توسعه یاد کرد و افزود: در مسیر پژوهش، کاستی‌ها و مشکلاتی وجود دارد که امید است با همدلی و پشتیبانی همگان برطرف شود.
وی، انگیزه درونی را مهمترین محرک محققین دانست و افزود:  در مکتب ما به هیچ مساله‌ای به اندازه تحقیق، تدبر و دانش پژوهی تاکید نشده است. دکتر محمدپور با بیان اینکه بر اساس اسناد بالادستی همچون سند چشم‌انداز و برنامه جامع علمی، وظایف ما در حوزه تحقیق و پژوهش مشخص شده است، اظهار داشت: فرهنگ سازی، تخصیص منابع کافی و حمایت جدی از محققین از جمله تلاش‌هایی است که می‌تواند به بهبود وضعیت پژوهش کمک کند.
در پایان این مراسم از پژوهشگران برتر در بخش‌های مختلف تجلیل شد که در بخش هیات علمی از دکتر علی محمدپور،  علیرضا عطاردی،  دکتر مهدی مشکی،  مهدی بصیری مقدم و  دکتر جهانشیر توکلی زاده، در بخش غیر هیات علمی از محمود متقی، مهندس مهدی قاسمی، مجتبی ازقندی، دکتر علی اکبری و مهندس میثم داستانی و در بخش دانشجویی از اسماعیل سعیدی، جلال الدین تمدن یلمه، حسین رهدار، آرزو داوری نیا و مهری علویانی به عنوان پژوهشگران برتر تجلیل شد.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس