مردم به هیچ وجه ادكلن‌ Lovely نخرند.

انتشار محتوا: ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر

مديركل نظارت بر فرآورده‌هاي آرايشي و بهداشتي سازمان غذا و دارو گفت:  مردم به هیچ وجه ادكلن‌ Lovely نخرند.


به گزارش وب دا در پي انتشار اخباري مبني بر عرضه و توزيع ادكلن‌هاي حاوي گازهاي سمي در عراق و احتمال ورود اين فرآورده به داخل كشور، سازمان غذا و دارو از مردم خواست تا در صورت مشاهده موارد مشكوك و مرتبط با اين موضوع، سريعا دانشگاه‌هاي علوم پزشكي محل سكونت خود را در جريان امر قرار دهند.
به گزارش وب دا دكتر عبدالعظيم بهفر گفت: سازمان غذا و دارو نيز به صورت غيررسمي در جريان امر قرار گرفته و طي چند روز اخير مجدانه پيگيراين موضوع است كه منبع خبر اطلاع رسمي را در راستاي صحت و سقم مسئله در اختيار كارشناسان قرار دهد.
وي افزود: با توجه به اين كه نظارت بر فرآورده‌هاي آرايشي و بهداشتي جزو وظايف وزارت بهداشت است به دانشگاه‌هاي علوم پزشكي سراسر كشور اعلام كرديم تا علاوه بر بازديدهاي روتين خود، بازديدهاي ميداني مجددي انجام بدهند كه اگر با اين ادكلن برخوردند، سريعا آن را گزارش كنند.
بهفر با اشاره به اينكه تاكنون گزارش رسمي در اين خصوص به سازمان غذا و دارو اعلام نشده است، اظهار داشت: بهتر است ساير سازمان‌ها در صورتي كه به موارد اين چنيني برخورد مي‌كنند، آن را حتما به وزارت بهداشت كه متولي امر است منعكس كنند تا بتواند آن را پيگيري كند و دقيق‌تر مورد آناليز قرار دهد.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس