از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی گناباد تجلیل شد.

انتشار محتوا: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۱:۲۸ قبل از ظهر
در مراسمی که در سالن شهید دکتر چمران دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد ، از بازنشستگان این دانشگاه تجلیل شد.


به گزارش وب دا ، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این مراسم نیروی انسانی کارآمد را از ارکان مهم هر سازمان دانست و افزود: یکی از مولفه های موفقیت هر سازمان ، نیروی کار توانمند و صادق هستند که تلاش آنها باعث ارتقاء سطح آن موسسه می شوند.
دکتر علیرضا مسلم ، پیشرفت های دانشگاه بویژه در هفت سال گذشته را مرهون زحمات و خدمات صادقانه همه پرسنل عنوان کرد.
مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد هم در این مراسم با اشاره به فرمایشی از حضرت رسول (ص) که فرمودند " هرکس فضیلت و مقام یک بزرگ را به خاطر سن و سالش بشناسد و او را مورد احترام قرار دهد ، خدای متعال او را از هراس و نگرانی روز قیامت ایمن بدارد " گفت: این سخن پیامبر اعظم (ص) نشان دهنده جایگاه والا و ارزشمند پیشکسوتان از منظر دین مبین اسلام است.
اسماعیل قهرمان نژاد ، بر لزوم فراهم نمودن شرایط و تسهیلات لازم زندگی برای سالمندان و بازنشستگان تأکید کرد و افزود: با توجه به تعداد بالای بازنشستگان و در راستای توجه و رسیدگی بیشتر به امور رفاهی آنان و با هدف استفاده از تجربیات ارزشمند پیشکسوتان ، کانون بازنشستگان این دانشگاه به طور رسمی و مستقل از 27 آذر ماه 1389 فعالیت خود را آغاز کرده است. وی با بیان اینکه در حال حاضر اعضاء این کانون ، سیصد نفر هستند ، خاطر نشان کرد: در پایان این مراسم از سی و شش نفر از پرسنلی که در طی سال گذشته و امسال به افتخار بازنشستگی نائل شدند ، تجلیل شد.
تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس