رشد پنج برابری مراجعین به بیمارستان آیت ا... مدنی بجستان

انتشار محتوا: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر

مدیر داخلی بیمارستان آیت ا... مدنی بجستان گفت: تعداد بیماران مراجعه کننده به بیمارستان برای ویزیت، در خردادماه امسال نسبت به مدت مشابه حدود پنج برابر رشد را نشان میدهد.     به گزارش وب‌دا، وحید حسینیان افزود: بیش از 1150 بیمار در این مدت به کلینیک ویژه بیمارستان مراجعه کرده اند که نسبت به مدت مشابه رشد چشمگیری داشته است.
وی راه اندازی کلینیک ویژه با حضور متخصصان و کاهش ویزیت پرداختی مردم را علت این امر دانست و تصریح کرد: اجرای برنامه تحول نظام سلامت و کاهش هزینه‌های پرداختی از جیب مردم در بیمارستانهای دولتی، موجب استقبال چشمگیر مردم از این بیمارستانها و  افزایش تعداد مراجعین شده است.
وی افزود: در این مدت 500 بیمار داخلی در بیمارستان ویزیت شده اند که نسبت به مدت مشابه رشد شش برابری داشته است.
وی اظهار داشت: تعداد مراجعین به متخصصین اطفال و زنان و زایمان هم به ترتیب 4 و 3 برابر رشد داشته است.
وی با اشاره به اجرای برنامه تحول نظام سلامت در این بیمارستان گفت: خوشبختانه تمام هشت بسته این برنامه در این بیمارستان اجرایی شده است و کلینیک ویژه بیمارستان با حضور چهار متخصص از خردادماه آغاز بکار کرده است.
حسینیان خاطرنشان کرد: در حالیکه هزینه پرداختی هر بیمار برای ویزیت در بخش آزاد، 26000 تومان است، مراجعین به کلینیک بیمارستان تنها سه هزار تومان پرداخت میکنند.
وی، طراحی اتاق دوستدار اطفال، تعویض سیستم سرمایشی، رنگ آمیزی بخش‌ها، تعویض پرده‌ها، بهبود کیفیت غذای بیماران و تعمیر دربها و تختها را از جمله برنامه های اجراشده در راستای ارتقای کیفیت هتلینگ بیمارستان عنوان کرد.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس