عیادت رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین شهرستان بجستان از بیماران بستری در بیمارستان آیت ا... مدنی

انتشار محتوا: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر

در گرامیداشت هفته سلامت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد و جمعی از مسئولین شهرستان بجستان از بیماران بستری در بیمارستان آیت ا... مدنی این شهر عیادت کردند.به گزارش وب‌دا، همزمان با اولین روز از هفته سلامت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، فرماندار بجستان، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، رئیس شبکه بهداشت و درمان، رئیس بیمارستان، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین محلی شهرستان بجستان با حضور در بیمارستان آیت ا... مدنی این شهرستان، از بیماران بستری در بخش‌های مختلف آن عیادت کردند و با اهداء شاخه گل از آنها دلجویی نمودند.
دکتر احمدی در حاشیه این بازدید، در گفتگو با بیماران و همراهانشان، وضعیت رسیدگی به آنها را مورد بررسی قرار داد. وی همچنین با حضور در اورژانس و کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان، ضمن عرض خداقوت، از زحمات و تلاشهای پزشکان و کادر پرستاری قدردانی کرد.
در پایان این مراسم، جلسه‌ای با حضور مسئولین شهرستان بجستان در محل بیمارستان آیت ا... مدنی برگزار شد که دکتر احمدی به تشریح فعالیت‌ها و دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان بجستان پرداخت.
وی با اشاره به افزایش تعداد مراجعین به بیمارستان گفت: خوشبختانه اجرای این طرح موجب افزایش میزان رضایت‌مندی مردم شده است.
وی افزود: خوشبختانه با راه‌اندازی بخش دیالیز این بیمارستان، مشکلات رفت و آمد بیماران دیالیزی به شهرستان گناباد مرتفع شد که این امر نیز در افزایش رضایت مندی مردم نقش بسزایی داشت.
وی ضمن ابراز خرسندی از افزایش ضریب اشغال تخت در بیمارستان آیت ا... مدنی بجستان، خاطرنشان کرد: امیدوارم که با ارتقای شاخص‌های سلامت، مردم دچار بیماری نشوند ولی درصورت بروز بیماری باید تلاش کرد تا مردم منطقه از خدمات و امکانات فراهم شده در این شهرستان استفاده کنند و برای درمان به شهرهای دیگر مراجعه نکنند.
جهت مشاهده تصاویر کلیک کنید

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس