اولین سمینار آنلاین علمی در شبکه بهداشت و درمان بجستان برگزار شد.

انتشار محتوا: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹:۵۴ بعد از ظهر

اولین سمینار آنلاین (وبینار) علمی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بجستان با موضوع  « تعهد حرفه‌ای در علوم پزشکی » در سالن بیمارستان آیت الله مدنی بجستان با موفقیت برگزار شد.

vebinar


 

 به گزارش وبدا در این سمینار علمی آنلاین، دکتر سید فرزین میرچراغی رییس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و مسئول آموزش مجازی دانشگاه، به ارائه مطالبی درباره تعهد حرفه ای در علوم پزشکی پرداخت که مورد استقبال شرکت کنندگان در این سمینار مجازی قرار گرفت.
مسئول آموزش مجازی دانشگاه با اشاره به اهداف برگزاری این سمینار گفت: این سمینار با هدف سهولت دسترسی پرسنل شبکه بهداشت و درمان بجستان به کارگاه‌های علمی و برخورداری از دانش روز و ارتباطات آنلاین علمی با حوزه آکادمیک و دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی گناباد انجام شد که با توجه به استقبال شرکت کنندگان و ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان بجستان از این طرح، این برنامه طبق زمانبندی منظم، در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، درمانی و بهداشتی ادامه خواهد یافت.
دکتر میرچراغی افزود: امیدواریم استفاده از این فناوری به روز، پیشرفته، کم هزینه و اثربخش؛ ضمن رعایت مفاد اقتصاد مقاومتی، در ارتقاء دانش نیروی انسانی، تعالی خدمات بالینی و افزایش کیفیت خدمات بیمارستانی نیز موثر باشد.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس