قدردانی جمعی از شهروندان بجستانی از دکتر ابوالفضل قهرمانی، جراح بیمارستان آیت‌ا... مدنی

انتشار محتوا: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹:۴۱ بعد از ظهر

جمعی از شهروندان بجستانی از دکتر ابوالفضل قهرمانی، جراح بیمارستان آیت‌ا... مدنی این شهرستان قدردانی کردند.به گزارش وب‌دا، دکتر ابوالفضل قهرمانی، جراح بیمارستان آیت‌ا... مدنی بجستان پس از انجام عمل جراحی بر روی یک مصدوم، در زمان انتقال او برای ادامه درمان به بیمارستان علامه بهلول گنابادی، بر بالین بیمار حضور داشت که این کار انسان‌دوستانه با قدرشناسی مردم شهرستان بجستان همراه شد.
در بخشی از پیام تشکری که با امضای جمعی از شهروندان بجستانی منتشر شد، خطاب به دکتر قهرمانی آمده است؛ اقدام حضرتعالی در نجات جان آقای محمدبادنوا که درحرکتی آگاهانه باسرعت و دقت لازم و بدون فوت وقت جراحی اولیه در بیمارستان آیت الله مدنی بجستان برای جلوگیری از خونریزی داخلی بادستان پرتوانتان انجام گرفت و سپس شخصا به همراه بیمار برای ادامه درمان نامبرده به بیمارستان علامه بهلول گناباد عزیمت نموده تا بیماری را از مرگ حتمی نجات دهید، انصافا با چه چیزی قابل جبران است؟
جمعی از شهروندان بجستانی در پایان این پیام، ضمن قدردانی فراوان از دکتر قهرمانی و دعا برای سلامتی و توفیق وی، تاکید کردند که این حرکت نوع‌دوستانه برای همیشه در اذهان مردم بجستان به یادگار خواهند ماند.
یادآور می‌شود؛ معاون فرماندار شهرستان بجستان و جمعی از شهروندان این شهرستان نیز با حضور در بیمارستان آیت‌ا... مدنی و اهدای لوح سپاس، از این اقدام ارزشمند دکتر قهرمانی تشکر کردند.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس