پروژه احداث ساختمان پایگاه اورژانس 115 سنو کلنگ‌زنی شد

انتشار محتوا: ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹:۰۶ بعد از ظهر

عملیات اجرایی احداث ساختمان پایگاه اورژانس 115 سنو آغاز شد.به گزارش وب‌دا، در این مراسم که معاون درمان دانشگاه، اعضای شورای اسلامی و جمعی از مردم روستای سنو حضور داشتند، رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی  گناباد با قدردانی از خیرینی که زمینه احداث ساختمان این پایگاه را فراهم کردند، وضعیت اورژانس 115 دانشگاه را در بسیاری از شاخص‌ها بالاتر از استانداردهای کشوری عنوان و اظهار کرد: سال گذشته بیش از 700 ماموریت توسط پایگاه اورژانس 115 سنو انجام شده است.
 دکتر امین زمانی با بیان اینکه حدود 400 ماموریت در شش ماهه نخست امسال توسط این پایگاه اورژانس انجام شده است، گفت: این سومین پایگاه اورژانس در شهرستان گناباد هست که با هزینه کامل خیرین، همکاری مجمع خیرین سلامت، دهیاری‌ها و شورای اسلامی روستاها، کلنگ زنی و یا به بهره‌برداری رسیده است.
وی افزود: با توجه به ییلاقی بودن منطقه و همچنین احتمال مسدودشدن مسیرهای دسترسی در مواقع بحران مثل سیل، زمینی با زیربنای ۹۰۰ متر مربع به ارزش یکصد میلیون ریال توسط دهیاری و شورای اسلامی سنو برای احداث پد فرود بالگرد در خروجی روستای سنو به سمت روستای نوده میرمحراب، تصحیح و زیرسازی شده است که بزودی عملیات بتن‌ریزی آن انجام خواهد شد.
دکتر زمانی با اشاره به سنت حسنه خیرین سلامت در احداث مراکز سلامت گفت: هزینه‌های حوزه سلامت بیش از سقف اعتبارات اختصاصی این مجموعه بزرگ است که نیازمند مشارکت خیرین سلامت و مردم برای ارتقاء خدمت رسانی حوزه سلامت است.
وی خاطرنشان کرد: هر فعالیتی که با نیت الهی انجام شود ماندگار خواهد بود و بی‌شک ساخت بنا‌هایی جهت سلامت مردم به علت داشتن آثار طولانی‌مدت، ارزشمندتر است.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: زمین پایگاه اورژانس 115 سنو به مساحت 300 مترمربع توسط دهیاری و شورای اسلامی و با همت خیرین، خریداری و اهدا شده است.
محمدجان نیکپور افزود: ساختمان این پایگاه اورژانس با زیربنای 100 مترمربع به همت خیرین روستای سنو احداث می‌شود.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس