تجلیل از همکاران خانم مرکز پیام‌ اورژانس ۱۱۵ گناباد

انتشار محتوا: ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰:۰۰ قبل از ظهر

در آستانه ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن، از همکاران خانم مرکز پیام‌ اورژانس ۱۱۵ گناباد تجلیل شد.به گزارش وب‌دا، در این ‌مراسم که با حضور دکتر زمانی رئیس اورژانس‌۱۱۵ گناباد، خانم قنبری مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان، خانم مصباح سرپرست اداره امور پرستاری دانشگاه و جمعی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ برگزار شد، با اهداء لوح سپاس و هدیه، از تلاش‌های خانم‌ها صمیمی، عصاریان، محمدزاده و خدادادی، بانوان شاغل در مرکز پیام ‌اورژانس‌۱۱۵ گناباد تجلیل شد.
دکتر زمانی رئیس اورژانس‌۱۱۵ گناباد در این مراسم با تبریک میلاد حضرت فاطمه(س)، این روز را یکی از زیباترین و فرخنده‌ترین روزهای تقویم برشمرد و گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) سمبل و نقطه آرمانی زن مسلمانی است که اسلام می‌خواهد تربیت کند چراکه ایشان این مقام و منزلت را در تربیت نزد پیامبر اعظم(س) کسب کردند.
وی ادامه داد: حضرت فاطمه(س) در تمام برهه‌های زندگی پربرکت خود الگو بودند؛ چه در مقام دختری رسول خدا(ص)، چه زمانی که ولایت‌مداری و همراهی خود را در زندگی با امیرالمونین علی(ع) نشان دادند و چه وقتی که به عنوان مادر، عهده‌دار تربیت فرزندان بزرگواری چون ائمه اطهار(س) شد.
رئیس اورژانس‌۱۱۵ گناباد با قدردانی از خدمات و تلاش‌های همکاران خانم در این مرکز ، اظهار کرد: حضور همکاران خانم در مرکز پیام اورژانس115 ضمن افزایش کیفیت و دقت ارائه خدمات، موجب رضایت‌مندی بیشتر گیرندگان مشاوره تلفنی این مرکز شده است.
دکتر زمانی تاکید کرد: بانوان تحصیل کرده مرکز پیام‌ اورژانس ۱۱۵ گناباد توانسته‌اند به رغم سختی تصمیم‌گیری برای کمک به حادثه‌دیدگان از طریق مشاوره تلفنی و همچنین مسئولیت بالای اداره و راهبری سیستم امدادی اورژانس115، موفقیت‌ها و نتایج خوبی کسب کنند.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس