رضایتمندی مردم از خدمات اورژانس، موفقیت بزرگی است

انتشار محتوا: ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶:۳۴ قبل از ظهر
فرماندار گناباد در حاشیه بازدید از اورژانس 115 گناباد، رضایتمندی مردم از خدمات اورژانس را یک موفقیت بزرگ عنوان کرد.
به گزارش وبدا، دکتر محمدعلی نبی پور، فرماندار گناباد با تبریک چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس کشور گفت: با وجود حساسیت بالایی که کار اورژانس دارد، اما در مدت ۲ سال گذشته که به عنوان فرماندار در این شهر مسئولیت داشته ام، کمترین میزان شکایت را از اورژانس دریافت کردم که این نشانه رضایت‌مندی مردم از خدمات اورژانس است و به نظر من این موفقیت بزرگی است.
محمدعلی نبی پور با قدردانی از مدیریت و پرسنل اورژانس گناباد و حمایت‌های رییس دانشگاه از فعالیت‌های این مجموعه افزود: خوشبختانه سرعت عمل اورژانس گناباد مطلوب است که آخرین نمونه آن در تصادف اخیر اتوبوس و کامیون در محور گناباد به خوبی مشاهده شد که لازم می‌دانم در همین جمع، از سرعت عمل اورژانس در این مورد نیز قدردانی نمایم.
وی اظهار داشت: در گذشته علت اصلی مرگ و میرها بیماری‌های واگیر بود که در آن فوریت‌ها مطرح نبود ولی در عصر کنونی عواملی مثل تصادفات و حوادث جاده‌ای باعث درصد قابل توجهی از مرگ و میرها شده که در این موارد، سرعت عمل نقش مهمی در کاهش تلفات جانی ایفا می‌کند.
فرماندار گناباد با اشاره به برخی زیرساخت‌های اورژانس گناباد گفت: خوشبختانه اورژانس گناباد از لحاظ کمی رشد بسیار خوبی داشته است و یکی از دلایل موفقیت در ماموریت‌ها همین مساله است.
وی با تاکید بر راه اندازی اورژانس هوایی در گناباد ابراز کرد: موقعیت خاص جغرافیایی گناباد که می‌تواند جمعیت خوبی از شهرهای اطراف را نیز پوشش دهد و نیز سابقه حوادثی همچون زلزله در گناباد و مناطق اطراف آن؛ راه اندازی اورژانس هوایی را ضروری‌تر می‌کند که در این زمینه پیگیری‌های لازم انجام شده و امیدواریم هرچه سریعتر به نتیجه برسد.
نبی پور، وجود مرکز مدیریت بحران را از نقاط مثبت شهرستان در هنگام بروز بحران برشمرد و گفت: این ساختمان و مجموعه امکاناتی که در آن وجود دارد می‌تواند در زمان بروز بحران به عنوان یک مرکز محوری در مدیریت حوادث و بحران‌ها باشد.
وی افزود: حوادث اخیر مثل آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران باعث شد تا نگاه‌ها به سمت مدیریت بحران جدی‌تر شود و به همین خاطر باید آموزش‌های ضمن خدمت را با هدف افزایش اگاهی‌ها و آشنایی بیشتر با علم روز تداوم بخشید.
فرماندار شهرستان گناباد در پایان با قدردانی از حمایت‌های دکتر احمدی، از مدیریت دکتر باذلی و تلاش‌های پرسنل اورژانس تشکر کرد و گفت: بنده نیز به عنوان فرماندار و مسئول ستاد بحران شهرستان حمایت‌ها و همراهی‌های لازم را از مجموعه اورژانس خواهم داشت.
تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس