محمدحسين اسماعيل زاده به عنوان سرپرست اورژانس پيش بيمارستاني و مديريت حوادث دانشگاه منصوب شد

انتشار محتوا: ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵:۵۵ بعد از ظهر

دکتر رضا احمدی سرپرست دانشگاه در حکمی، آقاي محمد حسين اسماعيل زاده را به عنوان سرپرست اورژانس پيش بيمارستاني و مديريت حوادث دانشگاه منصوب کرد.

 به گزارش وب‌دا، متن ابلاغ صادره شده به شرح زیر است:

 


جناب آقاي محمد حسين اسماعيل زاده


با سلام و احترام
نظر به تعهد، تخصص و تجربيات ارزشمند جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به عنوان "سرپرست اورژانس پيش بيمارستاني و مديريت حوادث دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني گناباد" منصوب مي شويد. اميد است با استعانت از خداوند متعال، رعايت موازين شرعي و قانوني و با عنايت به اهداف دولت مردمي، فساد ستيز و عدالت محور، نسبت به انجام شايسته وظايف محوله اقدام نماييد.
ارتباط موثر با سازمان اورژانس كشور و سازمان‌هاي همكار و پشتيبان،  برنامه ريزي جهت ارائه مطلوب خدمات فوريت‌هاي پزشكي پيش بيمارستاني در سوانح، توسعه كمي و كيفي خدمات و تجهيزات، برگزاري برنامه هاي آموزشي و بازآموزي مدون براي تكنيسين ها و پرسنل محترم مركز و آموزش هاي همگاني براي عموم مردم، نظارت مستمر بر عملكرد پايگاه ها و مراكز ارائه كننده خدمات مرتبط و توسعه پايگاه ها، از جمله اهدافي است كه انتظار مي رود با مديريت جنابعالي و همراهي و همدلي همكاران ارجمند حاصل شود.
ضمن ارج نهادن به تلاش هايي كه در آن مركز به انجام رسيده است، اميد مي رود كه اين مجموعه در دوره مسئوليت جنابعالي از رشد و بالندگي بيش از پيش برخوردار شود.

 

دکتر رضا احمدی

سرپرست دانشگاه

.....................................................

 

دکتر احمدی همچنین در پیامی از خدمات و تلاش‌های دکتر امین زمانی در مدت تصدی مسئولیت اورژانس پيش بيمارستاني و مديريت حوادث دانشگاه قدردانی کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
.

جناب آقای دکتر امین زمانی

 از خدمات ارزشمند و خالصانه جنابعالی در مدت تصدی مسئولیت صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم. سلامت و توفیق شما را از درگاه ایزد منان خواهانم.

............................................................................................................

 

تکمیلی: ابلاغ آقای اسماعیل‌زاده با عنوان رئیس اورژانس پيش بيمارستاني و مديريت حوادث دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني گناباد در تاریخ 1401/4/6 صادر گردید.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس