انتصاب دکتر رضا اسماعیلی به عنوان عضو کارگروه تخصصی اقتصاد آموزش معاونت آموزشی وزارت بهداشت

انتشار محتوا: ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷:۲۱ بعد از ظهر

دکتر رضا اسماعیلی عضو هیأت علمی و سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به عنوان عضو کارگروه تخصصی اقتصاد آموزش معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد.

 به گزارش وب‌دا، دکتر ابوالفضل باقری‌فرد معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور ابلاغی، دکتر رضا اسماعیلی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد را به عنوان عضو کارگروه تخصصی اقتصاد آموزش معاونت آموزشی وزارت منصوب کرد.
متن ابلاغ صادر شده به شرح زیر است:

 


جناب آقای دکتر رضا اسماعیلی
عضو محترم هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد


با سلام و احترام
کارایی و اثربخشی در نظام آموزش علوم پزشکی یکی از اولویت‌های اساسی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد. در این راستا احصاء چالش‌ها و ارائه راهکارهای علمی و مبتنی بر شواهد در ارتقای بهره‌وری سیستم آموزشی نقش بسزایی دارد. با توجه به اینکه برنامه جامع مدیریت بهره‌وری در نظام آموزش علوم پزشکی تدوین شده و در این برنامه، کارگروه‌هایی به منظور اجرایی نمودن برنامه پیش‌بینی شده است، نظر به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان عضو کارگروه تخصصی اقتصاد آموزش منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام امور محوله موفق و موید باشید.


دکتر ابوالفضل باقری‌فرد

معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی

 

یادآور می‌شود؛ دکتر نادر جهان‌مهر، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر عزیز رضاپور، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و دکتر مسعود فردوسی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دیگر اعضای این کارگروه تخصصی هستند.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس