ششمین دوره دانشجویان دوره پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی گناباد دانش آموخته شدند

انتشار محتوا: ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۷:۰۰ قبل از ظهر

آئین دانش‌آموختگی 52 نفر از دانشجویان رشته پزشکی عمومی ورودی ۹۴ دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور جمعی از مسئولین و خانواده دانشجویان برگزار شد.

 به گزارش وب‌دا، رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه در این مراسم که در سالن همایش‌های کوثر پردیس برگزار شد، با تبریک این موفقیت خطاب به دانش آموختگان گفت: اکنون که پس از هفت سال تلاش و مشقت و فراز و نشیب‌های دوران تحصیل، دانش آموخته شده‌اید؛ باید حرفه‌ای گری را سرلوحه کار خودتان قرار دهید.
دکتر وحید طالب زاده افزود: بسیاری از مردمی که در آینده به شما مراجعه خواهند نمود آخرین امیدشان شما هستید و شما علاوه بر استفاده از دانشی که آموخته اید، با حسن خلق و حرفه ای گری می تونید از درد و رنجشان کم نمایید.
در ادامه این مراسم دکتر علی عالمی، اپیدمیولوژیست و عضو هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی شهرستان‌های گناباد و بجستان نیز گفت: با وجود تمام ناملایمات و مشکلاتی که هست شما در جایگاه طبیب، با مردمی مواجه خواهید شد که مثل پدر و مادر، برادر و خواهر و فرزند و سایر اعضای خانواده خودتان هستند و کمیت و کیفیت زندگی آنها در دستان شما است.
وی تصریح کرد: باید هوشیارانه به جایگاه و نقشی که در این جامعه پذیرفته‌اید بیندیشید و در این مسیر و هدف عالی طبابت خود گام بردارید.
دکتر عالمی خاطرنشان کرد: پیش از تجویز و اقدامی به پیامدهای آن فکر نموده و بدانید یک اعزام بی مورد و یک ارجاع به سطوح بالاتر، می‌تواند آرامش یک خانواده را تحت تأثیر قرار دهد.
در پایان این مراسم از محمد غلامی، سپیده شایان کارکن و مطهره شکرگزار به عنوان رتبه‌های برتر آموزشی، پژوهشی و صلاحیت بالینی این دوره تقدیر شد.
شایان ذکر است دکلمه خوانی، پخش کلیپ، اهدای لوح و تندیس و قرائت سوگندنامه پزشکی از جمله برنامه‌های این مراسم بود.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس