برگزاری جلسه بررسی چالش‌ها و ارائه برنامه‌های اداره پرستاری دانشگاه در بیمارستان آیت الله مدنی بجستان

انتشار محتوا: ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲:۲۶ قبل از ظهر

جلسه بررسی چالش‌ها و ارائه برنامه‌های اداره پرستاری دانشگاه با حضور مسئولان و سرپرستاران بیمارستان آیت الله مدنی بجستان برگزار شد.

 به گزارش وب‌دا، در این جلسه که با حضور رئیس اداره نظارت بر درمان دانشگاه و رئیس، مدیر داخلی، کارشناسان دفتر پرستاری و مسئولان واحدهای بهبود کیفیت، آموزش، کنترل عفونت و سرپرستاران بیمارستان آیت الله مدنی بجستان برگزار شد، سرپرست اداره پرستاری دانشگاه برنامه‌های پیشنهادی این اداره در 6 حوزه مدیریتی، آموزشی، بالینی، بهداشت و ارتقای سلامت، پژوهشی و ... را ارائه کرد.
سمانه نجفی، تدوین بسته‌های جامع آموزشی مولتی مدیا و راه اندازی فضای آموزشی را از مهمترین اولویت‌ها در زمینه بهداشت و ارتقای سلامت عنوان کرد و افزود: در راستای ارتقای پژوهش‌ها، بهره گیری از نتایج پژوهش‌های کاربردی و تشویق پرسنل بویژه پرستاران دارای تحصیلات تکمیلی به مشارکت در امر پژوهش جزء اولویت‌ها است.
وی تصریح کرد: در حوزه آموزشی، اجرای علمی فرآیند پرستاری، تدوین استانداردهای پرستاری در بالین، برگزاری آزمون های مدون صلاحیت علمی و عملی کادر پرستاری، ارتباط قویتر دفتر پرستاری دانشگاه با دانشکده پرستاری، تعریف نقش‌های مؤثر در بالین برای اعضای هیات علمی بالینی، ارتباط حرفه‌ای مؤثر با دانشجویان پرستاری و انجمن‌های علمی پرستاری، برگزاری دوره‌های توانمندسازی ویژه پرسنل و توسعه زیرساخت‌های آموزشی نظری و عملی را دنبال خواهیم کرد.
در ادامه این جلسه، سرپرستاران و مسئولین واحدها نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.
در پایان این جلسه، رئیس اداره نظارت بر درمان و سرپرست اداره پرستاری دانشگاه به همراه رئیس و مدیران بیمارستان آیت الله مدنی بجستان از بخش‌های مختلف این بیمارستان و همچنین بخش داخلی در حال ساخت بازدید کردند.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس