کسب رتبه نخست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه در بین دانشگاه‌های هم تراز

انتشار محتوا: ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۷:۰۰ قبل از ظهر
کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشگاه موفق شد در بخش حقوقی نخستین جشنواره کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، رتبه نخست را در بین دانشگاه‌های هم تراز کسب کند.


به گزارش وب‌دا، در نخستین جشنواره کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که همزمان با بیست و سومین کنگره ملی و نهمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور در اردبیل برگزار شد، سپیده کارکن شایان دانشجوی رشته پزشکی عمومی دانشگاه به عنوان نامزد دانشجوی برتر پژوهشی در بین دانشگاه های هم تراز معرفی شد.
عرفان پورشهری دانشجوی رشته پرستاری به عنوان داور حضوری دانشجویی در پنل پوستر پرستاری، مامایی، باروری و ناباروری، رضا قربانی نوقابی دانشجوی رشته پرستاری با ارائه پوستر در پنل پرستاری و مامایی و ارائه سخنرانی در پنل سالمندی و توانبخشی و فاطمه محمدی سلیمانی دانشجوی رشته پرستاری با ارائه پوستر در پنل طب مکمل و علوم تغذیه در بیست و سومین کنگره ملی و نهمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور حضور داشتند.
یادآور می‌شود، در بخش بین‌الملل بیست و سومین کنگره ملی و نهمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور دانشجویانی از کشورهای جمهوری آذربایجان، بحرین، غنا و ازبکستان حضور داشتند. این کنگره به مدت ۳ روز و با حضور ۵۵۰ مهمان داخلی و خارجی در شهر اردبیل برگزار شد.

k 01
k 01
k 01
k 01
تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس