تمدید مهلت ثبت نام نوزدهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور

انتشار محتوا: ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵:۳۰ قبل از ظهر
مرکز امور هیأت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: نظر به درخواست جمع کثیری از داوطلبان عزیز در نوزدهمین فراخوان جذب هیأت علمی، مهلت ثبت نام در سامانه تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 11/9/1401 تمدید شد.
f 19 .01


به گزارش وب‌دا، در نوزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاهها و دانشکدههای علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته 27 پست برای دانشگاه علوم پزشکی گناباد بارگذاری شده است.
داوطلبان برای ثبت نام باید با کدملی و شماره تلفن همراه (شماره‌ای که بنام شخص باشد و عدم تغییر آن تا آخرین مراحل فرایند جذب کاملاً ضروری است) داشته باشد. تمامی پیام‌ها و کدهای تائیدی صرفاً به شماره تلفنی که وارد شده ارسال خواهد شد و مسئولیت تغییر شماره تلفن وارد شده و عدم دریافت پیام‌ها بر عهده شخص است.
کلیه ضوابط و قوانین شرکت در فراخوان در قالب خود اظهاری مورد به مورد از فرد سوال و تائیدیه مربوطه به صورت الکترونیک اخذ خواهد شد از همین رو تاکید می‌شود داوطلبان در صحت ورود اطلاعات به سامانه نهایت دقت لازم را اعمال کنند.
در هر مرحله از فرایند ثبت نام، بررسی، جذب، و صدور حکم چنانچه مغایرتی در اطلاعات وارد شده و اطلاعات موجود مشاهده شود، پذیرش فرد کان لم یکن تلقی می‌شود.
از این فراخوان به بعد با تقسیم بندی بخش‌های مربوطه فرم کارگروه بررسی صلاحیت هیأت علمی، مستندات هر بخش بصورت اختصاصی در بسته مربوطه بررسی خواهد شد، از همین رو متقاضیان باید نهایت دقت در بارگذاری اطلاعات و مستندات در بخش مربوطه را داشته باشند.
بارگزاری مستندات متقاضیان هیأت علمی آموزشی براساس فرم یک و متقاضیان هیأت علمی پژوهشی براساس فرم دو انجام شود.
ملاک بررسی و ارزیابی کلیه مستندات داوطلبان صرفاً اطلاعاتی است که در سامانه بارگزاری شده است، از همین رو از به داوطلبان تاکید می‌شود کلیه مستندات هر بند، در محل اشاره شده بارگذاری شود.

لینک ثبت نام: https://aac.behdasht.gov.ir/jazb
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس