در آستانه روز دانشجو؛

آئین گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

انتشار محتوا: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۰:۰۰ قبل از ظهر
به همت بسیج دانشجویی، امور فرهنگی و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، آئین بزرگداشت روز دانشجو و تجلیل از دانشجویان نمونه این دانشگاه در سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

به گزارش وبدا، در این مراسم که شامگاه دوشنبه ۱۴ آذرماه ۱۴۰۱ با حضور دکتر احمدی رئیس دانشگاه، جمعی از معاونان و مدیران، اعضای هیأت علمی، اساتید و دانشجویان دانشگاه در سالن همایش‌های کوثر برگزار شد، امیرحسین عبدالمالکی دبیر کل کمیته تحقیقات و فناوری و محمد مهدی قلی‌نژاد دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری و نماینده دبیران انجمن‌های علمی دانشجویان و نشریات دانشگاه به نمایندگی از دانشجویان به بیان مسائل و چالش‌های پیش روی دانشجویان پرداختند.
در پایان این مراسم از علی معتمد الصنایع، مینا صاحبی، شکیبا احسان فر و سارا کاظمی به عنوان دانشجویان نمونه آموزشی و از محمدرضا مجیدی، شایان تمیمی، فاطمه زهرا ندافی و محمد قدسی به عنوان دانشجویان نمونه آموزشی (برگزیدگان مرحله کشوری المپیاد علمی) تجلیل شد.
عماد خوشدل، رضا قربانی نوغابی و محمد رضا مجیدی نیز به عنوان دانشجویان برتر پژوهشی و محمد مهدی قلی‌نژاد، ابوالفضل دلاوری‌نژاد، محمد عبدالهیان، محمد آلامی و سجاد احترامی به عنوان دانشجویان برتر فرهنگی مورد تقدیر قرار گرفتند. 
همچنین از امیر حسین عبدالمالکی، زهرا حسین‌زاده و ساجده علی‌میرزایی به عنوان دانشجویان برتر دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه و از حسین طیبی نوغابی، نازنین جوینی و موحده ذاکری به عنوان دانشجویان برتر مفدا تجلیل شد.
فاطمه محمدی سلیمانی، علی عباسپور و سید الیاس موسوی به عنوان دانشجویان برتر بسیج دانشجویی و مهدی یزدانی فرد و محمد رضا قیومی به عنوان دانشجویان برتر المپیاد ورزشی مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین در این مراسم از سوی بسیج دانشجویی شهرستان گناباد، محمد عبدالهیان و فاطمه محمدی سلیمانی تجلیل شدند.
 یادآور می‌شود، اجرای موسیقی توسط توانجویان مرکز حرفه آموزی تلاش، اجرای موسیقی زنده، پخش کلیپ، و ... از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس