رئیس دانشگاه:

دانشجویان از ارکان اصلی دانشگاه‌ها در امر پژوهش و دستاوردهای علمی کشور هستند

انتشار محتوا: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۰:۰۰ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه در آیین تجلیل از دانشجویان فعال در کمیته‌های تحقیقات دانشجویی دانشگاه گفت: دانشجویان از ارکان اصلی دانشگاه‌ها در امر پژوهش و دستاوردهای علمی کشور هستند.

به گزارش وب‌دا، دکتر رضا احمدی در این مراسم که در سالن ابن سینا برگزار شد، افزود: دانشجویان به عنوان یکی از ارکان اصلی دانشگاه‌ها نقش مهمی در ارتقاء جایگاه پژوهشی و توسعه تولید محصولات فناورانه بر اساس نیاز جامعه در حوزه سلامت دارند.
دکتر احمدی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت دانش در اقتدارآفرینی خاطرنشان کرد: استقلال و اقتدار کشور بدون دانش و تولید علم امکان پذیر نیست.
وی با قدردانی از فعالیت‌های کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه، کسب عنوان چهار ستاره و رتبه 15 این کمیته در بین 63 کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی را تبریک گفت و بر تلاش و همت مضاعف در راستای استمرار این موفقیت‌ها تاکید کرد.
دکتر احمدی، کمیته‌های تحقیقات دانشجویی را بستر مناسبی برای شکوفایی و رشد علمی و پژوهشی دانشجویان به عنوان مدیران و آینده سازان کشور دانست و خاطرنشان کرد: کمیته‌های تحقیقات دانشجویی با تکیه بر ابتکار، خلاقیت و ایده‌های نو در کنار روحیه و نشاط جوانی بستر مناسبی برای تربیت دانشجویانی پژوهشگر است.
در ابتدای این جلسه پس از ارائه گزارش مختصری توسط خانم ابراهیمی سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه، چند نفر از دانشجویان فعال در کمیته‌های تحقیقات دانشجویی دانشکده‌ها به بیان دغدغه‌ها و چالش‌های پیش روی تحقیق و پژوهش دانشجویان پرداختند.
در پایان این نشست با اهدای لوح سپاس از دانشجویان فعال در کمیته‌های تحقیقات دانشجویی دانشگاه تجلیل شد.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس