دیدارهای دکتر احمدی با معاونین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

انتشار محتوا: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۸:۱۹ قبل از ظهر
دکتر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در دیدارهای جداگانه‌ای با معاونین درمان و فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مسائل مرتبط با این حوزه‌ها را پیگیری کرد.
darman v

به گزارش وب‌دا، دکتر احمدی در دیدار با دکتر کریمی معاون درمان وزارت بهداشت ضمن پیگیری مطالبات بیمارستان‌ها، خواستار تسریع در تحویل تجهیزات پزشکی بخش داخلی بیمارستان آیت الله مدنی بجستان و تسریع در جذب اعضای هیأت علمی با موافقت معاونت درمان شد.

در این دیدار علاوه بر کسب موافقت معاون درمان وزارت برای تامین یک دستگاه OPG برای بیمارستان علامه بهلول، مشکل یک سال اخیر جهاد دانشگاهی در خصوص تامین متخصص پاتولوژی هم مرتفع شد تا فعالیت این مرکز در گناباد تداوم یابد.

رایزنی برای جذب متخصصین مورد نیاز بیمارستان آیت الله مدنی بجستان از دیگر پیگیری‌های دکتر احمدی در این جلسه بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در دیدار با دکتر شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تکمیل سالن بدنسازی را یکی از مطالبات دانشجویان عنوان کرد و خواستار تخصیص اعتبار حدود یک میلیارد تومانی برای تکمیل و راه‌اندازی این پروژه شد که دکتر شیراوژن با اختصاص مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان برای آن موافقت کرد.

دکتر احمدی در این جلسه گزارشی از اقدامات حوزه فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز دانشجو، از جمله برگزاری مراسم جشن روز دانشجو با حضور حداکثری دانشجویان، بازدید رییس دانشگاه به همراه امام جمعه و فرماندار از خوابگاه دانشجویی، برگزاری جلسه ۳ ساعته رئیس دانشگاه با نمایندگان دانشجویی و همچنین برگزاری جلسه پیگیری مشکلات دانشجویی ارائه داد.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس