خداقوت رئیس دانشگاه به فعالان اعتباربخشی دور دوم رشته پزشکی عمومی

انتشار محتوا: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۵:۰۰ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه با حضور در دانشکده پزشکی ضمن خداقوت به مسئولان، اعضای هیأت علمی و کارشناسان فعال در فرآیند اعتباربخشی دور دوم رشته پزشکی عمومی از تلاش‌ها و فعالیتهای آنها قدردانی کرد.
TAghdir

به گزارش وب‌دا، دکتر رضا احمدی در اولین روز کاری پس از اتمام فرآیند اعتباربخشی دور دوم رشته پزشکی عمومی که با حضور ۹ ارزیاب بیرونی به مدت سه روز انجام شد در دانشکده پزشکی حضور یافت و از تلاشهای رییس، معاونین، مدیران و کارشناسان دانشکده پزشکی، مشاور ریاست دانشگاه در اعتباربخشی موسسه‌ای، اعضای هیأت علمی، مدیران حوزه های هشت گانه، تیم ارزیابی درونی، کارشناسان و کارکنانی که در حوزه های مختلف دانشگاه با دانشکده پزشکی برای انجام  مطلوب اعتبار بخشی مشارکت نمودند و نیز تلاش‌های دکتر صاحبان ملکی و معاونین ایشان در زمان مسئولیت دانشکده پزشکی قدردانی نمود.
وی با تاکید بر اهمیت اعتباربخشی در بهبود فرآیندها به تشریح نقاط قوت و نکات قابل بهبودی که از سوی ارزیابان بیرونی رشته پزشکی عمومی مطرح شده بود پرداخت.
دکتر احمدی با اشاره به ابراز رضایت ارزیابان وزارت از رشته پزشکی عمومی، موفقیت در این مسیر را نتیجه استمرار فرآیندهای استاندارد توسط مدیران، اعضای هیأت علمی، کارشناسان و مجموعه دست اندرکاران مرتبط با دانشجویان پزشکی دانست و گفت: فضای همراهی و همکاری، اعضای هیات علمی خوب و همدل، دانشجویان فعال و علاقه مند، آزمایشگاه‌ها و امکانات خوب و .... از جمله نقاط قوتی بود که توسط ارزیابان بیرونی اعتباربخشی رشته پزشکی عمومی دانشگاه مطرح شد.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس