جلسه نمایندگان دانشجویان با رئیس دانشگاه

انتشار محتوا: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۷:۵۹ بعد از ظهر
نمایندگان دانشجویان ورودی های مختلف رشته مقاطع تحصیلی دانشگاه در دیدار با رئیس دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر تعالی فرهنگی به بیان درخواست‌ها و پیشنهادهای خود پرداختند.
stu

به گزارش وب‌دا، دکتر رضا احمدی در این جلسه که در سالن ابن سینا پردیس دانشگاه برگزار شد با تاکید بر لزوم تکریم و احترام دانشجویان گفت: دانشجویان قشر جوان و فعالی هستند که از ابتدای انقلاب تا کنون در عرصه‌های مختلفی همچون پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و در سالهای اخیر در مقابله با ویروس منحوس کرونا نقش فعال و اثرگذاری داشته‌اند.
وی به تشریح اقدامات انجام شده در حوزه اسکان و تغذیه دانشجویان پرداخت و گفت: در حالی که حضور کامل دانشجویان پس از دوران کرونا در کنار کمبود فضای خوابگاهی و افزایش قیمت اجاره بها در سطح شهر دانشگاه را با چالش جدی در حوزه تامین خوابگاه مواجه کرده بود اما با تلاش شبانه‌روزی مجموعه همکاران زمینه اسکان صددرصدی تمام دانشجویان متقاضی خوابگاه را فراهم کردیم. 
دکتر احمدی با اشاره به برخی از پیشنهادها و درخواست‌های دانشجویان از آنها خواست تا با انتخاب نماینده از بین خودشان دغدغه‌ها و مسائل و مشکلات خود را در جلسات ثابت ماهانه بی واسطه با رئیس دانشگاه در میان بگذارند.
رئیس دانشگاه با اشاره به اهمیت آموزش خاطرنشان کرد: در جلسه دیگری با حضور دکتر اسماعیلی مسائل مربوط به حوزه آموزش به ویژه دانشجویان شهریه پرداز بررسی خواهد شد.
نمایندگان دانشجویان در این جلسه نکات و پیشنهادهایی درباره خوابگاه‌ها، سلف سرویس، غذا و ... مطرح کردند که ایرانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به سوالات آنها پاسخ گفت. 
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس