دیدار صمیمی رئیس دانشگاه با نمایندگان دانشجویان

انتشار محتوا: ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸:۴۴ بعد از ظهر
دکتر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در دیدار صمیمی با پنج نفر از نمایندگان دانشجویان دانشگاه، دغدغه‌ها و صحبت‌های آنها را شنید.
stu

به گزارش وب‌دا، در این جلسه که در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد، دکتر احمدی با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه صنفی رفاهی، آموزشی و... اظهار کرد: از موارد و مشکلاتی که حدود یک ماه پیش در جلسه قبلی با نمایندگان ورودی‌های مختلف رشته‌های تحصیلی مطرح شده بود، 10 مورد پیگیری و رفع شده است.
وی افزود: در خصوص تجهیز و راه اندازی سالن بدنسازی، بودجه باقیمانده جذب گردید و ان شاء ا... با زمین چمن مصنوعی در ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح خواهد گردید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد: راه اندازی سلف سرویس خوابگاه اندیشه، بهبود کیفیت غذا با به کارگیری یک سرآشپز در سلف سرویس مرکزی، راه اندازی بوفه خوابگاه ناصری، افزایش ساعات مطالعه در کتابخانه مرکزی به دو ساعت و نصب دیتا پروژکتور در خوابگاه اندیشه برای تماشای بازیهای جام جهانی از دیگر اقدامات انجام شده در یک ماهه اخیر است.
وی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری جلسه با دانشجویان 200 میلیون تومان از محل منابع داخلی برای آغاز به کار پروژه سالن بدنسازی اختصاص یافت و مابقی منابع مالی مورد نیاز از معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی وزارت درخواست شد که ایشان هم در این زمینه قول مساعد همکاری دادند.
دکتر احمدی در پایان ضمن قدردانی از دانشجویان برای بیان دغدغه‌ها و مشکلاتشان خاطرنشان کرد: برای یک دانشجوی خانم و یک دانشجوی آقا به عنوان مشاور رئیس دانشگاه، ابلاغ صادر خواهد شد. 
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس