نشست متخصصین جدیدالورود دانشگاه برگزار شد

انتشار محتوا: ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۹:۰۰ بعد از ظهر
نشست متخصصین جدیدالورود دانشگاه با حضور دکتر احمدی، جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه و مسئولان شهرستان‌های گناباد و بجستان برگزار شد.
motakhasesin

به گزارش وب‌دا، 16 پزشک متخصص جدید در رشته‌های بیماریهای مغز و اعصاب، جراحی عمومی، بیماریهای داخلی، زنان و زایمان، بیماریهای پوست، کودکان، رادیولوژی، روانپزشکی و فوق تخصص انکولوژی و هماتولوژی از امسال به مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان ارائه خدمت می‌کنند.
مسئولان شهرستان‌های گناباد و بجستان در این نشست ارائه خدمات حوزه سلامت در مناطق محروم را از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کردند.
امام جمعه گناباد و مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در این مراسم گفت: ارائه خدمات آموزشی و درمانی به مناطق محروم از خدمات نظام اسلامی است.
حجت الاسلام والمسلمین حسن صادقی نسب با بیان اینکه پزشکان با تلاش خود نعمت سلامت را به جامعه هدیه می‌دهند، اظهار کرد: ارزش کار پزشکان از نظر اسلام به قدری بالاست که پیامبر اعظم(ص) فرموده‌اند: ( کسی که برای برآوردن نیاز بیماری تلاش کند، خواه نیاز او برآورده شود یا نه همانند روزی که از مادر متولد شده است از گناهان پاک می گردد.)
امام جمعه بجستان با بیان اینکه تلاش کسانی که در مناطق محروم فعالیت می‌کنند، حقیقتا ستودنی است، اظهار کرد: امروز پزشکان با تلاش خود در حال عبادت هستند.
حجت‌الاسلام والمسلمین دهقانی افزود: معتقد به تفکیک گناباد و بجستان نیستم چراکه پیشرفت گناباد، پیشرفت بجستان و پیشرفت بجستان، پیشرفت گناباد است.
حیدری فرماندار بجستان هم با بیان اینکه این شهرستان کمترین آمار را در حوزه آسیب‌های اجتماعی دارد، گفت: سخت‌کوشی، مهربانی، اراده و بامحبت بودن از ویژگی‌های متخصصین است.
شریفی مقدم معاون فرماندار گناباد هم با اشاره به فعالیتهای انجام شده در راستای تحقق عدالت در حوزه سلامت، گفت: بیمارانی که قبلا برای دریافت خدمات درمانی به مراکز استان مراجعه می‌کردند، الان خدمات تخصصی را در شهرستان دریافت می‌کنند.
وی افزود: به رغم شعارهایی که داده می‌شود، حضور پزشکان متخصص خانم در همین جمع نشان می‌دهد که زنان در کشور به راحتی به بالاترین درجات علمی و .. دست می‌یابند. 
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس