دکتر احمدی در نشست متخصصین جدید دانشگاه:

خدمت شایسته و بی منت به مردم از اهداف مهم در حوزه سلامت است

انتشار محتوا: ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹:۱۳ قبل از ظهر
دکتر احمدی در نشست متخصصین جدید دانشگاه گفت: خدمت شایسته و بی منت به مردم از اهداف مهم در حوزه سلامت است.
dr ahmadiii

به گزارش وب‌دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در نشست متخصصین جدیدالورود این دانشگاه با اشاره به اخلاق نیک و مهمان نوازی مردم جنوب خراسان رضوی اظهار امیدواری کرد که پزشکان متخصص جدیدالورود با ارائه خدمات شایسته و بی منت به مردم زمینه رضایت حضرت حق و افزایش رضایتمندی مردم را فراهم کنند.

 فعالیت ۱۴۷ پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص در شهرستانهای گناباد و بجستان
دکتر رضا احمدی حضور ۸۱ متخصص و فوق تخصص در شهرستانهای گناباد و بجستان را از جمله ظرفیت‌های خوب دانشگاه در راستای ارائه خدمات درمانی به مردم عنوان کرد و افزود: علاوه بر این ۶۶ پزشک عمومی هم در شهرستانهای گناباد و بجستان مشغول ارائه خدمت به مردم هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به وجود امکانات و تجهیزات تشخیصی مناسب و به روز در بیمارستان علامه بهلول گنابادی اظهار کرد: این بیمارستان در بین ۳۲۰ بیمارستانی که در راستای طرح تحول نظام سلامت در کشور احداث شد، جز ۵ بیمارستان برتر جشنواره عمران سلامت شد.

دکتر احمدی با اشاره به کسب رتبه درجه یک و تاییدیه آموزشی بیمارستان علامه بهلول گنابادی گفت: اقدامات لازم برای دریافت مجوز بخش بیماران بین‌الملل بیمارستان علامه بهلول گنابادی انجام شده است که این امر زمینه توریسم سلامت را فراهم خواهد کرد.

ماندگاری پزشکان متخصص در ۹ رشته تخصصی
وی با بیان اینکه خوشبختانه در ۹ رشته تخصصی شاهد ماندگاری پزشکان متخصص هستیم، اظهار کرد: امسال ۱۵ پزشک متخصص و یک پزشک فوق تخصص جدید به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزوده شده‌اند.

تلاش کردیم در حد توان امکانات رفاهی مورد نیاز برای پزشکان متخصص را فراهم کنیم
دکتر احمدی با اشاره به مورد بی مهری قرارگرفتن پزشکان متخصص در کشور، پرداخت پلکانی، مالیات و عقب افتادگی ۹ماهه کارانه را از جمله مشکلات پزشکان متخصص در بخش دولتی عنوان و خاطرنشان کرد: تلاش کردیم در حد توان و مقدورات شرایط رفاهی و اسکان مناسبی برای پزشکان متخصص فراهم کنیم.

حضور ۱۳۴ عضو هیات علمی و دو هزار دانشجو در دانشگاه
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ابتدای این نشست با اشاره به بیش از سه دهه سابقه دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: این دانشگاه هم اکنون با وجود ۱۳۴ عضو هیات علمی کار تربیت حدود دو هزار دانشجو در ۲۸ رشته مقطع تحصیلی را بر عهده دارد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سید عباس سجادی شهید مدافع سلامت دانشگاه اظهار امیدواری کرد که با فعالیت پزشکان و کادر درمان بتوانیم قدری از درد و آلام بیماران منطقه را کاهش دهیم.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس