نوبت اول کنکور ۱۴۰۲ در پردیس دانشگاه برگزار می‌شود

انتشار محتوا: ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰:۰۵ بعد از ظهر
نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ دی ماه همزمان با سراسر کشور در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود.
Konkor 1402 2

به گزارش وب‌دا، نماینده تام‌الاختیار دانشگاه در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: كارت‌ ورود به جلسه آزمون‌ به همراه راهنماي شركت در آزمون از یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ تا چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ براي مشاهده و چاپ بر روي درگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفته است، لذا لازم است داوطلبان به درگاه اطلاع‌رساني این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سريال كارت اعتباري ثبت نام (12 رقمي) و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و كدپيگيري ثبت‌نام (16 رقمي) و نام و نام خانوادگي، كدملي و سريال شماره شناسنامه، كارت شركت در آزمون را چاپ کنند.

دکتر محمود تقوی درباره مکان برگزاری آزمون گروه‌های آزمایشی گفت: آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ با رقابت داوطلبان گروه‌ آزمایشی علوم تجربی از صبح روز پنجشنبه ۲۹ دی ماه آغاز می‌شود که آزمون داوطلبان برادر در سالن ورزشی و آزمون داوطلبان خواهر در ساختمان‌های دانشکده پزشکی و دانشکده بهداشت در پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

وی افزود: آزمون داوطلبان گروه زبانهای خارجی هم عصر پنجشنبه ۲۹ دی ماه در ساختمان‌ دانشکده های پزشکی و پیراپزشکی برگزار می‌شود.

دکتر تقوی بیان اینکه آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح روز جمعه ۳۰ دی‌ماه در سالن ورزشی و ساختمان دانشکده‌های پزشکی، پیراپزشکی و بهداشت برگزار می‌شود، اظهار کرد: عصر همین روز هم آزمون گروه‌ آزمایشی هنر با حضور داوطلبان برادر در دانشکده پزشکی و داوطلبان خواهر در دانشکده پیراپزشکی برگزار می‌شود.

گفتنی است نوبت اول آزمون سراسری سال۱۴۰۲ در ۴۱۷ شهرستان، ۵۸۵ حوزه اصلی و ۲۰۴۱ حوزه فرعی برگزار می‌شود و نوبت دوم این آزمون روزهای ۱۵ و ۱۶ تیر سال آینده برگزار خواهد شد.

Konkor 1402 3
تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس