توصیه‌های مهم برای کنکوری‌های 1402

انتشار محتوا: ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۴:۵۸ بعد از ظهر
نماینده تام‌الاختیار دانشگاه علوم پزشکی گناباد در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ توصیه‌هایی برای داوطلبان داشت.
TAghaviii

به گزارش وب‌دا، دکتر محمود تقوی با بیان اینکه نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ صبح و عصر روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ دی ماه در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود، اظهار کرد: درب‌های ورودی اصلی محل آزمون از ساعت 6:30 صبح باز و در ساعت 7:40 بسته خواهد شد. همچنین عصرها درب‌های ورودی اصلی محل آزمون از ساعت 13:15 باز و ساعت 14:10 بسته خواهد شد.

وی با بیان اینکه داوطلبان مداد، پاک کن، مدادتراش، ماسک، کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند، گفت: به همراه داشتن کارت شناسایی عکس دار (کارت ملی یا شناسنامه) جهت ورود به حوزه امتحانی الزامی است.

نماینده تام الاختیار دانشگاه علوم پزشکی در آزمون سراسری ۱۴۰۲ افزود: داوطلبان مجاز نیستند تا موبایل، ماشین حساب، کیف و وسایل هوشمند مثل ساعتهای هوشمند و ... را همراه داشته باشند.

دکتر تقوی با اشاره به اینکه این آزمون نخستین آزمون سراسری در زمستان است، از داوطلبان خواست تا با لباس مناسب فصل سرد در محل برگزاری کنکور حاضر شوند.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای تأمین گرمایش حوزه‌های امتحانی آزمون پیش بینی شده است، تصریح کرد: سوخت اضطراری برای شرایط افت فشار گاز هم پیش بینی شده است و داوطلبان و خانواده‌های محترم مطمئن باشند که دمای مطلوب محل برگزاری آزمون بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی فراهم می‌شود.

وی با اشاره به برودت هوا، خانواده‌های داوطلبان را به پرهیز از تجمع در بیرون حوزه امتحانی توصیه و تاکید کرد: ساعت پایانی آزمون برای گروه‌های مختلف صبح ها حدود ساعت 12 و عصرها حدود ساعت 17 است و خروج زودتر داوطلبان تا پایان آزمون امکان نخواهد داشت.

دکتر تقوی افزود: به منظور رفاه حال داوطلبان در روزهای برگزاری آزمون، صبح‌ها از ساعت ۷ تا ۷:۱۵ و عصرها از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۳:۴۵ سرویس ایاب و ذهاب برای انتقال داوطلبین از داخل شهر به محل آزمون در مقابل مصلای امام خمینی(ره) گناباد حضور خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: در محل نگهبانی پردیس دانشگاه هم خطوط تلفن پیش‌بینی شده است تا داوطلبان پس از پایان آزمون بتوانند جهت تامین سرویس برگشت، با خانواده‌ها یا آژانس تماس برقرار کنند.

وی با اشاره به سابقه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در برگزاری انواع آزمون‌های سراسری، کارشناسی ارشد و استخدامی گفت: این دانشگاه با استفاده از همه ظرفیت‌ها تلاش می‌کند تا محیطی آرام با دمای مطلوب برای آزمون فراهم کند تا داوطلبان و خانواده‌های محترم آنها هیچ استرس و نگرانی در این خصوص نداشته باشند.
 

T 2
تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس