ارتقای کیفیت ارائه خدمات حوزه سلامت مهمترین هدف دانشگاه

انتشار محتوا: ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰:۳۳ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت یونسی و مرندیز، پایگاه‌های اورژانس عمرانی و یونسی و خانه بهداشت مرندیز ضمن ارزیابی وضعیت ارائه خدمات حوزه سلامت به مردم، مسائل و مشکلات موجود را ارزیابی و دستورات لازم برای رفع نواقص را صادر کرد.
Bazdid

به گزارش وب‌دا، دکتر احمدی در ادامه بازدیدهای مستمر از مراکز و واحدهای تحت پوشش دانشگاه، یکشنبه دوم بهمن‌ماه در شهرستان بجستان حضور یافت.

رئیس دانشگاه در این بازدیدها با تاکید بر لزوم ارائه خدمات مطلوب به مردم، ارتقای کیفیت خدمات حوزه سلامت را مهمترین هدف دانشگاه عنوان کرد.

دکتر احمدی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت امام حسن(ع) و پایگاه اورژانس شهر یونسی با اشاره به اقدامات و فعالیتهای انجام شده در راستای ارتقای سلامت مردم گفت: از ابتدای امسال تا کنون علاوه بر اعتبارات مصوب،110 میلیارد ریال برای ساخت پانسیون پزشک مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت در شهرستان‌های گناباد و بجستان اختصاص یافته است که در قالب این طرح یک پانسیون پزشک در مرکز خدمات جامع سلامت یونسی احداث می‌شود.

وی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهدا و خانه بهداشت مرندیز گفت: ساخت یا بهسازی ساختمان این خانه بهداشت را به عنوان یکی از اصلی ترین اولویت‌های عمرانی حوزه بهداشت پیگیری خواهم کرد.

دکتر احمدی در این بازدیدها ضمن بررسی جمعیت تحت پوشش، وضعیت بیماری‌ها، مراقبت مادران باردار و ... با تاکید بر ضرورت اجرای قانون جوانی جمعیت و صیانت از خانواده گفت: مساله سالمندی جمعیت یکی از بحران‌های پیش روی کشور است و باید همه دستگاه‌ها و نهادها با همکاری و هم‌افزایی در راستای تحقق جوانی جمعیت تلاش کنند.

بازدید از پایگاه اورژانس عمرانی از دیگر برنامه‌های امروز بود که در این بازدید ضمن عرض خداقوت به پرسنل پایگاه، میزان ماموریت‌ها و مسائل و مشکلات موجود بررسی شد. 

در این بازدیدها که رئیس دانشگاه، معاون بهداشت، مدیر حراست، مدیر منابع فیزیکی و رئیس دفتر ریاست دانشگاه و رئیس شبکه بهداشت و درمان بجستان حضور داشتند، روسا، کارشناسان و پرسنل این مراکز دغدغه‌ها و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس