کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزیده جشنواره رازی شد

انتشار محتوا: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴:۱۶ بعد از ظهر
کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی به عنوان یکی از برگزیدگان بخش حقوقی جشنواره مورد تقدیر قرار گرفت.
raziii 2

به گزارش وب‌دا، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی که با حضور رئیس جمهور در محل سالن اجلاس سران مرکز همایش‌های بین المللی جمهوری اسلامی برگزار شد از کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی، تبریز، کرمانشاه و گناباد به عنوان کمیته های تحقیقات دانشجویی علوم پزشکی برتر تقدیر شد.

دکتر لیلا صادق مقدم افزود: در این جشنواره که به دلیل نام‌گذاری سال ۱۴۰۱، با محوریت «تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرین» برگزار شد، 570 شرکت کننده حضور داشتند که در چهار کمیته تخصصی علوم پایه، علوم بالینی، دانشجویی و فناوری سلامت با یکدیگر رقابت کردند. ارتقای جوایز جشنواره، ارزیابی جداگانه دانشجویان و نخبگان و تقدیر از واکسن سازان از جمله ویژگی‌های این جشنواره بود.

جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی در راستای اهداف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به منظور تجلیل از مقام و منزلت پژوهشگران و دانشجویان فرهیخته دانشگاه‌های علوم پزشکی همه ساله به افتخار محمد زکریای رازی طبیب، شیمیدان، داروساز و فیلسوف بزرگ ایرانی برگزار می شود. 

در این جشنواره که با حضور رییس جمهور، وزیر بهداشت، وزیر علوم، رییس فرهنگستان علوم پزشکی، معاون تحقیقات وزارت بهداشت، محققان و پژوهشگران برتر علوم پزشکی برگزار شد، از برگزیدگان در دو بخش حقیقی و حقوقی تقدیر شد. 
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس