دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی با دستیار ویژه و قائم مقام سازمان برنامه و بودجه

انتشار محتوا: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۷:۵۲ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در دیدار با دستیار ویژه و قائم مقام سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار تامین اعتبارات لازم برای پرداخت مطالبات دانشگاه شد.
Mombini
به گزارش وب‌دا، دکتر رضا احمدی در این دیدار که آقای صفایی نماینده مردم شهرستان های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی هم حضور داشت گزارشی از فعالیت‌های دانشگاه به ویژه درخشش خاص معاونت آموزشی در یک سال اخیر ارائه کرد.
 
دکتر احمدی با اشاره به مطالبات اعضای هیات علمی از جمله تاخیر سه ترم حق‌التدریس و تاخیر ۵ماهه در پرداخت تمام وقتی اعضای هیات علمی، به تشریح مطالبات پیمانکاران و نیز مشکلات فراوان در هزینه تغذیه دانشجویی پرداخت و خواستار تامین اعتبار لازم برای این بدهی‌ها شد.
 
آقای صفایی نماینده مردم شهرستان های گناباد و بجستان هم در این دیدار با تاکید بر وجود دانشگاه‌ها در مناطق محروم به عنوان یک موضوع پایه در توسعه اقتصادی و فرهنگی خواستار تامین اعتبارات لازم برای پرداخت بدهی‌های دانشگاه علوم پزشکی شد.
 
دکتر ممبینی دستیار ویژه و قائم مقام سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در این دیدار با اشاره به مشکلات تمامی دانشگاه ها به ویژه در حوزه آموزش، برای تامین و تخصیص منابع مالی مورد نیاز دانشگاه دستور ویژه صادر کرد.
تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس