همزمان با ایام البیض:

مراسم اعتکاف دانشجویی در مسجد پیامبر اعظم(ص) دانشگاه برگزار شد

انتشار محتوا: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۴:۲۱ بعد از ظهر
به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، مراسم اعتکاف دانشجویی در مسجد پیامبر اعظم (ص) پردیس دانشگاه برگزار شد.
etekaf1401

به گزارش وبدا، کارشناس فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اعلام این خبر گفت: مراسم اعتکاف دانشجویی در ایام ‌البیض ماه رجب از ۱۵ بهمن‌ماه در مسجد پیامبر اعظم (ص) پردیس دانشگاه آغاز و تا ۱۷ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ ادامه داشت.

علی گیوزاد ادامه داد: در این مراسم معنوی برنامه‌های قرآنی همچون روخوانی، روانخوانی، حلقه‌های معرفتی، سخنرانی، مناجات خوانی، مداحی و... برگزار شد.

وی افزود: مراسم اعتکاف دانشجویی بعد از دو سال وقفه به دلیل اپیدمی کرونا و عادی شدن شرایط اجتماعی مردم در دانشگاه برگزار و با هماهنگی انجام شده جلسات گفت و گو و پرسش و پاسخ با حضور استادان و صاحب نظران نیز در حاشیه این مراسم برپا شد.

گیوزاد با بیان اینکه اعتکاف، یکی از برنامه‌هایی است که هر ساله در نیمه ماه رجب در دانشگاه‌ها و مساجد مختلف سطح شهر برگزار می‌شود، تصریح کرد: اعمال پایانی این مراسم معنوی با عنوان ام داوود نیز با حضور جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه به صورت ویژه‌ای برگزار شد.
 

etekaf1401
etekaf1401
etekaf 1401
تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس