در گرامیداشت دهه فجر؛

مسابقات والیبال ویژه کارکنان (برادران) دانشگاه برگزار شد

انتشار محتوا: ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴:۲۸ قبل از ظهر
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از پایان مسابقات والیبال کارکنان (برادران) این دانشگاه جام دهه مبارک فجر و معرفی تیم‌های برتر خبر داد.
valibal

به گزارش وبدا، دکتر محمودرضا متقی با اعلام این خبر اظهار کرد: مسابقات والیبال کارکنان (برادران) این دانشگاه از سری مسابقات جشنواره ورزشی درون دانشگاهی کارکنان دانشگاه در ایام الله دهه مبارک فجر با حضور هشت تیم از قسمت‌های مختلف دانشگاه در محل سالن ورزشی پوریا واقع در پردیس دانشگاه برگزار شد.

وی ادامه داد: جشنواره ورزشی درون دانشگاهی کارکنان دانشگاه همه ساله به مناسبت‌های مختلف در سطح دانشگاه برگزار شده و کارکنان نیز استقبال خوبی از این مسابقات داشته اند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با تشکر از همکاری ریاست محترم دانشگاه و معاون محترم توسعه مدیریت و منابع، تصریح کرد: تیم ICU بیمارستان علامه بهلول گنابادی در دیدار فینال با غلبه بر تیم اورژانس مرکزی به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کرد و تیم های اورژانس مرکزی و دفتر فنی (ستاد) به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

شایان ذکر است اعضای تیم ICU بیمارستان علامه بهلول گنابادی « آقایان امیر باقرزاده، حسین اعلمی، حسین سلمانیان، علی شقاقی، علی آشوری، جواد رحماندوست، جواد عصاری، محسن معمار، علی قاسمی » بودند که در این مسابقات شرکت کردند.
 

va
تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس