حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در نمایشگاه بین المللی گردشگری سلامت تهران

انتشار محتوا: ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۵:۳۹ بعد از ظهر
دانشگاه علوم پزشکی گناباد در نمایشگاه گردشگری سلامت که بهمن ماه امسال با حضور میهمانانی از روسیه، عراق، افغانستان و .... در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد با برپایی غرفه‌ای به ارائه خدمات و برنامه‌های خود پرداخت.
16

به گزارش وب‌دا، در این نمایشگاه حوزه‌های دانشجویان بین‌الملل، گردشگری سلامت  معاونت درمان و حوزه  بیماران بین الملل بیمارستان علامه بهلول از دانشگاه علوم پزشکی گناباد حضور داشتند.
در واقع  نمایشگاه بین‌المللی گردشگری سلامت تهران با برند Tehran Health Tourism Show (THTS) به عنوان رویداد مرجع گردشگری سلامت ایران یک بستر ارزشمند تجاری است که فرصت های شغلی و همکاری جدیدی را برای بخش‌های گردشگری سلامت ایران و جهان فراهم می‌کند.

معرفی برترین مراکز درمانی و زیبایی، تندرستی و تفریحی، جذایب گردشگری سلامت، طبیعت درمانی و طب ایرانی، باشگاه های ورزشی و تناسب اندام، هتل ها و مراکز اقامتی و رفاهی، اپراتورها و راهنمایان تور، آژانس های مسافرتی و .... از جمله مواردی است که در این نمایشگاه ارائه شده بود.

حضور متخصصین حوزۀ توریسم درمانی در نمایشگاه
دکتر  ترجمان رییس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت، دبیر انجمن خدمات بین الملل سلامت و رئیس جامعه گردشگری سلامت، دیاکو عباسی دبیر شورای راهبری گردشگری سلامت و  جمعی از مدیران مربوطه در وزارت بهداشت و درمان از جمله متخصصین حوزۀ توریسم درمانی بودند که در این نمایشگاه حضور داشتند.

 دانشگاه علوم پزشکی گناباد با شرکت در این نمایشگاه‎‌های بین‌المللی و ایجاد رابطه‌های کاری در حوزۀ IPD و امور دانشجویان بین‌الملل گام‌های بلندی در جهت ارتقا بخش گردشگری سلامت و توریسم درمانی برداشته و حضور در این نمایشگاه توانست با ایجاد فضایی تعاملی و سازنده بین دانشگاه با بیمارستان‌ها، شرکت‌های تسهیل‌گر، آژانس‌های هواپیمایی و متخصصان طب زمینه را برای همکاری و مشارکت یکدیگر در این مسیر هموارتر کند.

حضور بیمارستان علامه بهلول در این نمایشگاه، موجب معرفی بهتر خدمات این بیمارستان به گردشگران عزیز و بیماران بین‌المللی شد. طی نمایشگاه مذاکراتی با دیگر بیمارستان‌ها و شرکت‌ها در خصوص بیمارپذیری انجام شد و این موضوع باعث شناخت و اعتبار بیشتر این بیمارستان در حوزۀ گردشگری سلامت گردید.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس