بازدید وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از غرفه دانشگاه در نمایشگاه گردشگری سلامت

انتشار محتوا: ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۰:۰۷ بعد از ظهر
جمعی از وزرا و مسئولان داخلی و خارجی با حضور در غرفه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در نمایشگاه گردشگری سلامت با دستاوردها و فعالیت‌های دانشگاه در این حوزه آشنا شدند.
bazdid

به گزارش وب‌دا، در بازدید مهندس ضرغامی از این غرفه، ضمن ارائه خدمات بیمارستان و بخشهای آن و همچنین معرفی حوزه آموزش دانشجویان بین‌الملل، رایزنی‌های لازم توسط کارشناس گردشگری دانشگاه با وزیر میراث فرهنگی انجام و درخواست ایجاد کنسولگری در نزدیکترین نقطه مرزی بین کشور افغانستان و مسیر گناباد ارائه شد.
همچنین در بازدید سردار ذوالقدری رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا از غرفه دانشگاه، راهنمایی‌های درباره نحوه رایزنی در زمینه رفع مشکلات اخذ ویزای تحصیلی و درمانی گرفته شد.
در دیدارهای دیگری که در حاشیه این نمایشگاه با نماینده انجمن بیمارستانهای خصوصی هرات از افغانستان و Evgeniy (Presiolent of Meaical TOURISM Association   از روسیه انجام شد درباره راهکارهای مشارکت در زمینه گردشگری سلامت و جذب بیماران بین الملل در بیمارستان علامه بهلول گفتگو و رایزنی شد.
صحبت و مذاکره با  شرکت‌های فعال در زمینه گردشگری سلامت و توریسم درمانی توسط زیر مجموعه  گردشگری بیمارستان علامه بهلول از دیگر دستاوردهای حضور در این نمایشگاه بود.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس