طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه؛

دکتر تقوی به عنوان رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه منصوب شد

انتشار محتوا: ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۳:۱۶ قبل از ظهر
دکتر رضا احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حکمی، دکتر محمود تقوی را به عنوان رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه منصوب کرد.
tt

به گزارش وب‌دا، متن ابلاغ صادر شده به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر تقوی

عضو محترم هیات علمی دانشگاه

با سلام و احترام
    نظر به تعهد، شايستگي و تجارب ارزشمند جنابعالي به موجب اين ابلاغ به عنوان " رئيس دانشكده بهداشت دانشگاه " تعيين مي گرديد.
اميد است با استعانت از خداوند متعال، رعايت موازين شرعي و قانوني و با عنايت به بيانيه گام دوم انقلاب و اهداف دولت مردمي، فساد ستيز و عدالت محور، در انجام وظايف محوله موفق و سربلند باشيد.
اهتمام ويژه در آموزش و تربيت دانش آموختگان متعهد توانمند در حل مسايل، استفاده ازشيوه‌هاي نوين آموزشي، فراهم سازي محيطي علمي و پويا، بهره‌ مندي از دانش و تجربه علمي استادان متعهد و متخصص، ارتقاء كمي و كيفي امكانات مورد نياز دانشكده براي آموزش شايسته دانشجويان، نظارت و اجراي دقيق قوانين و استانداردهاي آموزشي، از جمله اهدافي است كه انتظار مي رود با مديريت جنابعالي و همراهي و همدلي اساتيد، همكاران و دانشجويان ارجمند حاصل شود.
با ارج نهادن به تلاش‌هايي كه در آن دانشكده به انجام رسيده است، اميد مي رود ماموريتي متمايز و چشم اندازي آينده نگر در راستاي اهداف برنامه جامع عدالت، تعالي و بهره وري در آموزش كشور ترسيم و حاصل آيد.

 

دکتر رضا احمدی

رئیس دانشگاه

.....................................................................................

دکتر احمدی همچنین در پیامی از خدمات و تلاش‌های دکتر علی عالمی در مدت تصدي مسئوليت دانشکده بهداشت دانشگاه قدردانی کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
 

جناب آقای دکتر علی عالمی

از خدمات ارزشمند جنابعالی در مدت تصدی ریاست دانشکده بهداشت دانشگاه صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم . سلامت و توفیق جنابعالی را از درگاه ایزد متعال خواهانم.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس