تیم کلینیک آویژه قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گناباد شد

انتشار محتوا: ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۱:۴۸ قبل از ظهر
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه که به همت شورای ورزش برگزار شد، با قهرمانی تیم کلینیک آویژه (کارکنان آی‌سی‌یو بیمارستان علامه بهلول) پایان یافت.
footsal1401

به گزارش وب‌دا، دکتر محمودرضا متقی هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و نشاط در همکاران همراه با رقابتی سالم عنوان و اظهار کرد: مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور هشت تیم از واحدها و معاونت‌های مختلف دانشگاه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر به صورت گروهی آغاز شده بود.
 
وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات، تعداد ۱۶ دیدار برگزار شد، گفت: مرحله رده بندی این مسابقات با رقابت تیم‌های خدمات بیمارستان علامه بهلول و آزمایشگاه بیمارستان علامه بهلول در محل سالن پوریای پردیس دانشگاه برگزار شد که تیم خدمات بیمارستان علامه بهلول توانست عنوان سومی را از آن خود کند.
 
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: در دیدار فینال نیز تیم کلینیک آویژه (کارکنان آی‌سی‌یو بیمارستان علامه بهلول) توانست با غلبه بر تیم معاونت بهداشتی در ضربات پنالتی به مقام قهرمانی دست یابد و تیم معاونت بهداشتی هم مقام دوم این دوره از رقابت‌ها را کسب کرد.
 
دکتر متقی افزود: تاکنون در قالب جشنواره ورزشی درون دانشگاهی گرامیداشت دهه مبارک فجر، مسابقات والیبال و دارت برگزار شده است و مسابقات تنیس روی میز، فوتبال دستی و تیراندازی تا پایان سال برگزار خواهد شد.
 
 
یادآور می‌شود، اعضای تیم کلینیک آویژه (کارکنان آی‌سی‌یو بیمارستان علامه بهلول گنابادی) «حسن عسکری زاده، حسین علی اکبری، الیاس حسین زاده، جواد عصاری، علی شقاقی، علیرضا طالبی، علی رضازاده، قاسم افضلی، علی هاشم زاده، رضا رادمنش» بودند که در این مسابقات شرکت کردند.
 

footsal1401
تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس