تمهیدات اورژانس ۱۱۵ دانشگاه در ایام نوروز

انتشار محتوا: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹:۴۲ قبل از ظهر
دبیر ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه از آغاز طرح امداد نوروزی اورژانس پیش بیمارستانی از ۲۴ اسفند ماه سال جاری در گناباد و بجستان خبر داد.
115 ebteda

به گزارش وب دا، محمد حسین اسماعیل زاده گفت: با توجه شروع سال جدید و نیز آغاز ماه مبارک رمضان، در روزهای آغازین سال ۱۴۰۲ و شروع زود هنگام تردد مسافران نوروزی، طرح امداد نوروزی در آستانه سال نو از تاریخ ۲۴ اسفندماه آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

وی افزود: برپایی ایستگاه های سلامت نوروزی، تجهیز و استقرار آمبولانس در حاشیه جاده ها و محورهای مواصلاتی، بازرسی‌های دوره‌ای، تجهیز و آمادگی اورژانس هوایی، تقویت مرکز ارتباطات و آمادگی اکیپ های عملیاتی، استقرارکانکس سیار در ایستگاه سلامت نوروزی از دیگر اقدامات برنامه ریزی شده جهت رفاه حال مسافران نوروزی می باشد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه با تاکید و توصیه به مسافران نوروزی، خاطر نشان کرد: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با ایام تعطیلات عید نوروز و احتمال افزایش حجم تردد و جابجایی‌ها بعد از اذان مغرب از تمامی رانندگان تقاضا می‌شود ضمن رعایت حد فاصله مجاز در هنگام رانندگی، نسبت به بستن کمربند ایمنی برای خود و تمام سرنشینان اقدام نمایند.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس