در سال 1401 انجام شد؛

ویزیت بیش از 50 هزار نفر در اورژانس بیمارستان آیت الله مدنی بجستان

انتشار محتوا: ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۰۴:۰۳ بعد از ظهر
سرپرست بیمارستان آیت الله مدنی بجستان از ارائه خدمت به بیش از 53 هزار مراجعه کننده به اورژانس این بیمارستان در سال گذشته خبر داد.
bajestan

به گزارش وب‌دا، دکتر محسن جمعه‌زاده با بیان اینکه طی سال گذشته 50 هزار و 639 بیمار توسط پزشکان عمومی در بیمارستان آیت الله مدنی بجستان ویزیت شدند، اظهار کرد: در همین مدت بیش از 20 هزار نفر با مراجعه به درمانگاه تخصصی این بیمارستان مورد معاینه پزشکان متخصص قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه در همین مدت دو هزار و 724 بیمار به صورت سرپایی و بستری در اورژانس بیمارستان آیت الله مدنی بجستان تحت درمان قرار گرفتند، گفت: سال گذشته در مجموع بیش از 51 هزار خدمت شامل تزریقات، پانسمان، سرم تراپی، نوار قلب، بخیه و ... به مراجعان اورژانس این بیمارستان ارائه شد.
وی با اشاره به انجام اعمال جراحی در بیمارستان آیت الله مدنی بجستان گفت: طی سال گذشته 534 عمل جراحی در اتاق عمل این بیمارستان انجام شد که 105 مورد آن اورژانس بود.
سرپرست بیمارستان آیت الله مدنی بجستان با اشاره به آمار خدمات پاراکلینیکی در این بیمارستان گفت: در طی سال گذشته علاوه بر انجام 25 هزار نمونه آزمایشگاهی، حدود 4 هزار بیمار از خدمات رادیولوژی و بیش از 800 بیمار نیز از خدمات سونوگرافی در این بیمارستان استفاده کردند.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس