همزمان با هفته سلامت؛

زنگ سلامت در دبیرستان رسالت گناباد نواخته شد

انتشار محتوا: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۵۳:۰۸ بعد از ظهر
همزمان با سومین روز از هفته سلامت 1402، زنگ سلامت با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی، معاون فرماندار و مدیر آموزش و پرورش گناباد در دبیرستان دخترانه رسالت نواخته شد.
zang salamat

به گزارش وب‌دا، معاون بهداشت دانشگاه در آیین نواخته شدن زنگ سلامت با اشاره به شعار امسال هفته سلامت« سلامت برای همه با پزشک خانواده »، گفت: این هفته فرصت مناسبی برای بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهم حوزه بهداشت در تحقق شاخص‌های نظام سلامت است.
دکتر جواد صادقی نسب با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ سلامت در سطح جامعه به ویژه مدارس اظهار کرد: آموزش بهداشت و سلامت در مدارس ضمن کمک به تامین و ارتقای سلامت دانش‌آموزان، موجب انتقال این آموزه‌ها به خانواده‌ها هم خواهد شد چراکه دانش‌آموزان با توجه به قرارداشتن در سن فراگیری می‌توانند سفیران سلامت خوبی برای جامعه باشند.
فدوی مدیر آموزش و پرورش گناباد هم در این مراسم با تبریک هفته سلامت گفت: شیوع کرونا اهمیت توجه به سلامتی و لزوم خودمراقبتی را بیش از گذشته نشان داد.
یادآور می‌شود، هفته سلامت سال ۱۴۰۲ با تاکید بر نقش پزشکی خانواده در بهبود سلامت آحاد جامعه، با شعار "سلامت برای همه با پزشکی خانواده"، از نهم اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا ۱۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس