نشست مدیر پرستاری دانشگاه با پرستاران بیمارستانهای گناباد و بجستان در خصوص پرداخت نوبت دوم کارانه پرستاری

انتشار محتوا: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۴:۳۹ بعد از ظهر
مدیر پرستاری دانشگاه در دو نشست مختلف با پرستاران بخش اتاق عمل بیمارستان علامه بهلول گنابادی و پرستاران بیمارستان آیت الله مدنی بجستان توضیحاتی در خصوص نحوه محاسبه امتیاز کارانه پرستاری در قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری ارائه کرد.
n

به گزارش وب‌دا، نجفی در جمع پرستاران بخش اتاق عمل بیمارستان علامه بهلول گنابادی به شرح علت اختلاف امتیازات پرستاران در گروه‌های مختلف پرداخت و نحوه محاسبه امتیاز عملکردی پرستار اتاق عمل را تشریح کرد.
پرستاران حاضر در جلسه نیز به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در خصوص تفاوت دریافتی‌ها پرداختند و خواستار انعکاس پیشنهادات خود به مراجع تصمیم‌گیری در سطح کشور شدند.
پیشنهادات مطرح شده در این گفتگو شامل بازبینی ضرایب در نظر گرفته شده برای بخش اتاق عمل و در نظر گرفتن ضریب متفاوت برای انواع اعمال جراحی در محاسبه امتیاز عملکرد پرسنل گروه پرستاری این بخش بود.

نجفی مدیر پرستاری دانشگاه در نشست دیگری که با حضور پرستاران بیمارستان آیت الله مدنی بجستان برگزار شد، نحوه محاسبه امتیاز عملکردی پرستار که ملاک پرداخت نوبت دوم کارانه بوده است را تشریح کرد.
وی ضمن تاکید بر اینکه پرداخت کارانه پرستاری کاملاً مرتبط با عملکرد است، ابراز امیدواری کرد که با افزایش ۷۵ درصدی درآمد صندوق تعرفه پرستاری در سال ۱۴۰۲، ان شاء الله شاهد بهبود دریافتی همکاران گروه پرستاری خواهیم بود.
پرستاران حاضر در جلسه نیز به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود درخصوص تفاوت دریافتی ها پرداختند و خواستار انعکاس پیشنهادات خود به مراجع تصمیم گیری در سطح کشور شدند.
پیشنهادات مطرح شده در این گفتگو شامل بازبینی ضرایب در نظر گرفته شده برای بخش اتاق عمل و اورژانس، در نظر گرفتن تمهیدات لازم و اصلاح روش محاسبه امتیاز عملکرد پرسنل گروه پرستاری در بیمارستان‌های کم درآمد و با ضریب اشغال تخت پایین بود.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس