همزمان با هفته ملی جمعیت

همایش پیاده روی خانوادگی در گناباد برگزار شد

انتشار محتوا: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۱۹:۴۲ بعد از ظهر
همزمان با هفته ملی جمعیت و به مناسبت هفته سلامت و هفته شوراها و روز کار و کارگر همایش پیاده روی خانوادگی با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان در گناباد برگزار شد.
Avalpiaderavi

به گزارش وب دا شرکت کنندگان در این همایش پیاده روی، مسیر معاونت بهداشت واقع در خیابان ناصر خسرو به سمت پردیس دانشگاه علوم پزشکی را پیاده روی کردند.

دکتر احمدی در حاشیه این همایش گفت: توجه به همایش های با موضوع خانواده و نهادینه شدن فرهنگ ورزش همگانی از اهداف برگزاری این همایش پیاده روی است.

رئیس دانشگاه افزود : ورزش همگانی نقش مهمی در ایجاد جامعه سالم و پرنشاط دارد و همه باید به فعالیت های روزانه ورزشی توجهی جدی داشته باشند.

وی در ادامه گفت: جامعه سالم و فعال نیاز به نشاط اجتماعی دارد که این‌مهم با توسعه ورزش های همگانی بدست می آید.

در ادامه دکتر صادقی نسب معاون بهداشتی دانشگاه نیز با اشاره به شعار امسال هفته ملی جمعیت (سهم من از جوانی جمعیت ایران)، گزارشی از فعالیت های قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم‌پزشکی گناباد را به شرکت کنندگان در این همایش ارائه کرد.

اجرای برنامه ورزش زورخانه ای گود باستانی ولیعصر و برپایی ایستگاه های سلامت در ایستگاه آغازین و پایانی و نیز مسابقه دلنوشته سهم من از جوانی ایران و برپایی غرفه با موضوع جوانی جمعیت از برنامه های همایش پیاده روی خانوادگی گناباد بود.

در پایان و در سالن ورزشی پوریای ولی پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی گناباد هدایایی به قید قرعه از طرف حامیان مالی این همایش به شرکت کنندگان اهدا شد و پذیرایی به صرف صبحانه بعمل آمد.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس