دکتر مشاری به عنوان سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه منصوب شد

انتشار محتوا: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۰۰:۰۰ بعد از ظهر
طی حکمی از سوی دکتر رضا احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، دکتر جلیل مشاری عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه منصوب گردید.
Dr Moshari

به گزارش وب‌دا، متن حکم صادره به شرح ذیل است؛

جناب آقاي دكتر جليل مشاري
فوق تخصص محترم نفرولوژي اطفال و عضو هيئت علمي دانشگاه


با سلام و احترام
     با عنايت به تخصص، تعهد و تجربيات ارزشمند جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به عنوان «سرپرست دانشكده پزشكي دانشگاه» منصوب مي گرديد. اميد است با استعانت از خداوند متعال، رعايت موازين شرعي و قانوني و با عنايت به اهداف دولت مردمي، فساد ستيز و عدالت محور، نسبت به انجام شايسته وظايف محوله اقدام نماييد.

اهتمام ويژه به اجراي برنامه جامع عدالت، تعالي و بهره وري آموزش پزشكي و احصاء شاخص هاي آن، تلاش براي تربيت دانش آموختگان توانمند و متعهد، استفاده از شيوه هاي نوين آموزشي شبيه سازي و هوش مصنوعي، فراهم سازي محيطي علمي و پويا،  بهره مندي از دانش و تجربه علمي استادان متعهد و متخصص، ارتقاء كمي و كيفي امكانات مورد نياز دانشكده براي آموزش شايسته دانشجويان، نظارت و اجراي دقيق آموزش ها بويژه در حيطه بالين، توسعه پژوهش در علوم پايه و بالين با رويكرد حل مسئله، حفظ و ارتقاء استاندارهاي اعتباربخشي برنامه‌اي پزشكي عمومي و موفقيت دانشجويان در آزمون هاي ملي از جمله اهدافي است كه انتظار مي رود با مديريت جنابعالي و همراهي و همدلي اساتيد، همكاران و دانشجويان ارجمند حاصل شود.

با ارج نهادن به تلاش هايي كه در آن دانشكده به انجام رسيده است، اميد مي رود كه دانشكده پزشكي در دوره مسئوليت جنابعالي از رشد و بالندگي بيش از پيش برخوردار شود.

 

        دکتر رضا احمدی

      رئیس دانشگاه

.......................................................................

تکمیلی: ابلاغ آقای دکتر جلیل مشاری با عنوان رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه در تاریخ 1402/9/13 صادر گردید.

..................................................................................

دکتر احمدی همچنین در پیامی از خدمات و تلاش های دکتر طالب‌زاده در مدت تصدي مسئوليت دانشکده پزشکی دانشگاه قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر وحید طالب زاده

از خدمات ارزشمند جنابعالی در مدت تصدی ریاست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

سلامت و توفیق جنابعالی را از درگاه ایزد منان خواهانم.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس