هدیه جهادگران سلامت به نقاط محروم بجستان در دهه کرامت / 120 نفر از اهالی روستای نوق ویزیت شدند

انتشار محتوا: ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰:۰۰ بعد از ظهر
مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بجستان از برپایی اردوی جهادی بهداشتی برای منطقه محروم روستای نوق در دهه کرامت خبر داد.
jahadi nogh

به گزارش وب‌دا، جواد کریمیان گفت: در این طرح 120 نفر از اهالی روستای نوق از توابع شهرستان بجستان از خدمات رایگان درمانی که توسط جهادگران سلامت ارائه شد، بهره‌مند شدند.
 
وی افزود: در ایام فرخنده دهه کرامت و میلاد امام رئوف تیم 15 نفره بهداشتی و درمانی و آموزشی شهید رهنمون شامل یک پزشک متخصص اطفال، یک پزشک عمومی، دندانپزشک، ماما، تکنسین دارویی و کارشناس بهداشت عمومی با هدف ارائه خدمات رایگان، رفع محرمیت زدایی، افزایش سطح سلامت و روحیه اقشار محروم و زمینه سازی برای رشد و توسعه خدمات بهداشتی درمانی به منطقه کم برخوردار و محروم روستای نوق اعزام شدند.
 
کریمیان، محرومیت زدایی، خدمت رسانی به مردم و پیشگیری از بیماریها در دورترین و محروم ترین نقاط شهرستان را از مهمترین اهداف این برنامه برشمرد و خاطر نشان کرد: این طرح با همکاری شبکه بهداشت و درمان بجستان، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، جهاددانشگاهی گناباد وکانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بجستان برگزار شد.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس