سومين جلسه شوراي دانشگاه در سال 1402 برگزار شد

انتشار محتوا: ۳ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۴۰:۰۹ قبل از ظهر
سومین جلسه شورای دانشگاه با موضوع "بررسي و تبيين فرايند اعتباربخشي موسسه‌اي دانشگاه و گزارش عملكردهاي حوزه‌هاي هشت‌گانه اعتباربخشي موسسه‌اي" برگزار شد.
shoraye daneshgah

به گزارش وب‌دا، در این جلسه که با حضور رئيس دانشگاه، اعضاي شوراي دانشگاه و همچنین مسئولين حوزه‌هاي هشتگانه اعتباربخشي موسسه‌اي، نمايندگان معاونت‌هاي مختلف و مديران گروه‌هاي آموزشي و اعضاي هيات علمي در سالن ابن‌سينا پردیس برگزار شد،  معاون آموزشی و نائب رئیس شورای دانشگاه با اعلام اهمیت وضعیت اعتباربخشی دانشگاه در جذب دانشجو، جذب منابع و اعتبار مدارک تحصیلی دانشگاه، تشکیل شورای دانشگاه با موضوع اعتباربخشی موسسه‌ای را فرصتی در جهت تقویت هماهنگی‌های بین معاونت‌ها و حوزه‌های مختلف دانشگاه برای احراز استانداردهای اعتباربخشی موسسه‌ای دانشگاه دانست.

دکتر رضا اسماعیلی افزود: وضعیت دانشگاه در اعتباربخشی موسسه‌ای بسیار مهم و اثرگزار در جذب منابع دانشگاه و همچنین توسعه زیرساخت‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه است.

وی با ارائه گزارشی از تلاش‌های فراوان همکاران دانشگاه در اجرای مطلوب ارزیابی درونی اعتباربخشی موسسه ای دانشگاه، از برنامه‌ریزی انجام شده برای حضور ارزیابان شورای گسترش وزارت بهداشت در دانشگاه خبر داد.

شایان ذکر است دومین دوره ارزیابی بیرونی اعتباربخشی موسسه‌ای دانشگاه، ۱۱ تیرماه امسال با بازدید ارزیابان و نمایندگان کمیسیون ملی اعتباربخشی شورای گسترش وزارت بهداشت، درمان و آموزش انجام می‌شود.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس