نشست سالیانه اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

انتشار محتوا: ۱۰ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۰:۰۰ قبل از ظهر
نشست سالیانه اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با عنوان «ضرورت، تجارب و نتایج» برگزار شد.
neshast etebarbakhshi

به گزارش وب‌دا نشست سالیانه اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور اعضای شورای دانشگاه، اعضای هیأت رئیسه، مجموعه اعضای هیات علمی، اساتید، کارشناسان دانشگاه در سالن همایش‌های کوثر پردیس دانشگاه برگزار شد.
رئیس دانشگاه با قدردانی از اهتمام حوزه‌های مختلف دانشگاه در اجرای فرایندها و استانداردهای اعتباربخشی گفت: باید فرهنگ اعتباربخشی در همه بخش‌ها جاری و ساری باشد.
دکتر رضا احمدی با اشاره به برنامه‌های مختلف اعتباربخشی در حوزه‌های مختلف تحت پوشش دانشگاه افزود: ارزیابی بیرونی به ما کمک می‌کند تا روش‌ها، معیارها و موازین شفافی را دنبال کنیم.
دکتر عبدالجواد خواجوی مشاور رئیس دانشگاه در حوزه اعتباربخشی موسسه‌ای و برنامه‌ای و تعالی آموزش پزشکی ابتدای نشست به بیان ضرورت، اهداف و پیشینه اعتباربخشی در جمهوری اسلامی ایران پرداختند.
معاون آموزشی دانشگاه هم در این نشست با تبیین مفاهیم اعتباربخشی مؤسسه‌ای، به بیان مراحل اعتباربخشی مؤسسه‌ای دانشگاه و مجموعه فعالیت‌های انجام شده پرداخت. 
دکتر رضا اسماعیلی به ارائه گزارش وضعیت خودارزیابی دانشگاه در حوزه‌های هشت‌گانه اعتباربخشی مؤسسه‌ای پرداخت و از آمادگی دانشگاه برای ارزیابی بیرونی در 11 تیرماه امسال خبر داد. 
در ادامه تجارب دانشگاه در اعتباربخشی مؤسسه‌ای بیمارستان علامه بهلول گنابادی و اعتباربخشی برنامه‌ای دوره آموزش پزشکی عمومی توسط خانم دکتر بختیاری معاون آموزشی بیمارستان علامه بهلول گنابادی و دکتر علیرضا محمدزاده معاون آموزش علوم پايه دانشكده پزشكي ارائه گردید.
همچنین در این نشست، مسعود خنده رو کارشناس دبیرخانه اعتباربخشی کلان منطقه 9 به ارائه شواهد تجربی اعتباربخشی ایالات متحده پرداخت.
در پایان این مراسم، از فعالان اجرای برنامه اعتباربخشی آموزشی بیمارستان علامه بهلول گنابادی و اعتباربخشی کالبدی دانشکده پزشکی با اهدای لوح و هدیه از سوی رئیس دانشگاه تقدیر شد. 
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس