ابراز خرسندی ارزیابان بیرونی اعتباربخشی موسسه‌ای از دانشگاه

انتشار محتوا: ۱۱ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۵:۰۰ بعد از ظهر
ارزیابان بیرونی اعتباربخشی موسسه‌ای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ابراز خرسندی از وضعیت دانشگاه علوم پزشکی گناباد، تعامل، همدلی و همکاری مجموعه مدیران و کارکنان دانشگاه را از نقاط برجسته و ممتاز این دانشگاه عنوان کردند.
ee

به گزارش وب‌دا، سرپرست ارزیابان بیرونی اعتباربخشی موسسه‌ای وزارت بهداشت با ابراز خرسندی از زیرساخت‌های مناسب و مستندات حوزه‌های هشت‌گانه اعتباربخشی اظهار کرد: توصیف و تحلیل وضعیت استانداردها می‌تواند موجب شناخت نقاط ضعف و قوت و در نتیجه ارائه راهکارهای مناسب برای گام برداشتن در جهت سطح کیفی بالاتر شود.
دکتر محمدحسین کاوه با تاکید بر اینکه باید توصیف و تحلیل‌ها را شاخص محورتر کرد، گفت: این نتایج می‌تواند مبنایی برای تصمیم گیری هایی شود که در نتیجه آنها ارتقای کیفیت صورت گیرد.
وی در ادامه پیشنهاداتی برای حوزه‌های هیات علمی، کارکنان و دانشجویان ارائه داد.
دکتر سید محمد شفیعی عضو تیم ارزیابان بیرونی اعتباربخشی موسسه ای هم وضعیت موجود را خوب و رضایت بخش عنوان و اظهار کرد: این دانشگاه در مقایسه با دانشگاه‌های هم‌تراز وضعیت خیلی خوبی دارد. وی، نیروی انسانی کارآمد، پرشور و صمیمی را بزرگترین سرمایه هر سازمانی عنوان و خاطرنشان کرد: فضای همدلی و صمیمیت خوب در مجموعه همکاران از جمله ظرفیت‌های مهم و کم نظیر این دانشگاه است.
دکتر حیات عضو دیگر تیم ارزیابان بیرونی اعتباربخشی موسسه‌ای از فضای همدلی و همکاری حاکم در دانشگاه علوم پزشکی گناباد به عنوان یک فضای دوست داشتنی غیرقابل خستگی عنوان و اظهار کرد: در بحث مستندسازی موارد خواسته شده با دقت و خوب پر شده بود که از این حیث از بسیاری از دانشگاه‌های تیپ یک هم بهتر بود.
دکتر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد هم در این نشست با تشکر از ارزیابان بیرونی و همکاران دانشگاه گفت: قطعا موارد مطرح شده و پیشنهادات که حاصل تجربه ارزیابان بیرونی است مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
وی از نیروی انسانی به عنوان مهمترین ذخیره سازمان یاد و تصریح کرد: در این مدت سعی شده است تا در کنار تکریم پیشکسوتان و افراد باتجربه از حضور بالغ بر 35 نیروی جوان متعهد در پست‌های مدیریتی استفاده شود تا ضمن تجربه اندوزی با بهره گرفتن از نیروی جوانی بتوانند دانشگاه را در مسیر تعالی یاری کنند.
دکتر احمدی با اشاره به جمعیت 25درصدی دانشجویان در شهر گناباد اظهار امیدواری کرد که با تلاش و همدلی بتوانیم دانشگاه علوم پزشکی را به عنوان یک سرمایه اجتماعی بیش از پیش تقویت کنیم.
یادآور می‌شود، گزارش ارزیابی بیرونی اعتباربخشی موسسه‌ای دانشگاه علوم پزشکی گناباد که توسط شش نفر از ارزیابان وزارت بهداشت انجام شد، به کمیسیون ملی اعتبار بخشی ارسال می‌گردد و بازخورد آن در اختیار دانشگاه قرار خواهد گرفت.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس