ارتقای مرتبه دو عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

انتشار محتوا: ۲۷ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۵:۴۰ قبل از ظهر
در جلسه هیأت ممیزه دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ارتقای مرتبه علمی دکتر افشارنیا و دکتر حاجوی از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد موافقت شد.
ertegha

به گزارش وبدا، معاون آموزشی دانشگاه گفت: در پانصد و نودمین جلسه هیأت ممیزه دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ارتقای «دکتر مجتبی افشارنیا» عضو هیأت علمی گروه مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی گناباد از مرتبه علمی دانشیاری به استادی موافقت شد.
دکتر رضا اسماعیلی افزود: همچنین در این جلسه با ارتقای «دکتر جعفر حاجوی» عضو هیأت علمی گروه میکروب شناسی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از مرتبه علمی استادیاری به دانشیاری موافقت شد.


یادآور می‌شود، دکتر مجتبی افشارنیا پس از اخذ مدرک کاردانی بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال 1372، مدارک کارشناسی بهداشت محیط، کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط و دکترای تخصصی مهندسی محیط زیست را به ترتیب در سالهای 1375، 1378 و 1391 از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرد. وی همچنین در سال 1400 موفق به کسب مدرک دوره فلوشیب سنجش و ارزیابی در علوم پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مجازی شد. از دکتر افشارنیا که دارای شاخص Hايندکس 20 است تا کنون 52 مقاله به زبان انگلیسی چاپ شده است.


همچنین دکتر جعفر حاجوی پس از اخذ مدرک کاردانی علوم آزمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ۱۳۸۲ و مدرک کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سال ۱۳۸۴ ، مدارک کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی ایمنی شناسی پزشکی را به ترتیب در سالهای1387 و 1396 از دانشگاه علوم پزشکی مشهد اخذ کرد. انجام بیش از ۳۰ طرح پژوهشی، ارائه بیش از ۲۰ مقاله پژوهشی و شرکت در 15 همایش علمی ملي و بین‌المللی از جمله سوابق دکتر جعفر حاجوی است.
 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس